برای قیمت تماس بگیرید

پمپ کف کش برای سیال روان و آب بدون ناخالصی های درشت مانند خاک و ماسه به کار می رود. امکان خرید و فروش پمپ کف کش در سایت ...

 • 021۸۸۸۲۲۵۵۰-

 • تهران - خیابان طالقانی - بین مفتح و بهار - نبش طالبیان - ساختمان 463
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

پمپ کف کش مواد جامد و مایعات فاضلاب را از مکانی به مکان دیگر منتقل می کند. برای خرید پمپ کف کش در تهران به سایت بفروش سر...

 • ۸۸۳۰۶۵۰۰

 • تهران - خیابان طالقانی - بعد از مفتح - مجتمع اداری تجاری دانش - طبقه 2 - واحد 5
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

اصطلاح لجن در سطح صنعتی و معدنی بسیار متفاوت از گل آبی است که آن را هزاران بار مشاهده کرده ایم. از پمپ کف کش برای انتقال...

 • ۰۹۱۲۹۱۵۰۱۰۴

 • پل تمدن - خ خزایی - خ مبارزان - کوچه وحدت (کوچه چهارم ) دفتر تاسیسات کاران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

پمپ کف کش همانطور که از نام آن پیداست، یک پمپ لجن، سیالات زباله با محتوای جامد بالا را پردازش و حرکت می دهد. از آنجا که ...

 • ۰۹۱۶۰۰۴۸۱۷۱

 • خوزستان اهواز
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

پمپ کف کش برای سیال روان و آب بدون ناخالصی های درشت مانند خاک و ماسه به کار می رود. امکان خرید به صرفه پمپ کف کش در سایت...

 • ۰۹۱۲۲۸۶۷۱۳۹

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

پمپ کف کش

خارج نمودن آب از عمق چاه‌ها و مخازن آبرسان ونیز سرعت انتقال جریان آب برای مصارف مختلف خانگی، صنعتی و کشاورزی، یکی از اصلیترین موضوعاتی است که انسان در طول حیات خود همیشه به آن پرداخته است.

وجود ابزارهای مناسب و راحت نیازمند اتاق فکر هوشمندانه بوده که منجر به پیشرفت در ساخت ابزار مناسب و رسیدن به تکنولوژی آسان گردیده است.

از جمله ابزار مهمی که در صنعت و کارخانه‌ها در راستای انتقال سریع آب و دسترسی آسان به این مایه حیات ساخته شده است، وسیله ای به نام پمپ کف کش بوده که با ورود خود به بازار کالاها، مشکلات بسیاری را در استخراج و انتقال آب به خانه‌ها، حوزه کشاورزی و دامداری و حوزه زراعت حل نموده است.

امروزه خرید و فروش پمپ کف کش در هایپرهای بزرگ مصالح ساختمانی و ابزار کشاورزی به راحتی انجام می‌گیرد. آگاهی دقیق بر روی سایر ابزارهای صنعتی در زمان ساختمان سازی و نیز اطلاع کافی از قیمت خدمات کشاورزی در حوزه کسب و کارهای کشت و زراعت، لازمه یک هدف گذاری درست و بی نقص در این امور می‌باشد.

در این مقاله می‌خواهیم با ویژگی، انواع و مزایای خرید و فروش پمپ کف کش بیشتر آشنا شویم.

نحوه کارکرد پمپ کف کش آب در مصارف خانگی و کشاورزی

نحوه کارکرد پمپ کف کش آب در مصارف خانگی و کشاورزی

در برخی از خانه‌های روستایی که آب مصرف خانوارها از آب چاه‌های زیر زمینی تامین می‌شود، وجود یک پمپ قوی و استاندارد مطابق با اندازه چاه و میزان آب مصرفی خانواده بسیار مهم است. فروش پمپ چاه از جمله خدماتی است که در دهه‌های اخیر دنیای تکنولوژی و کارخانه‌های صنعتی به مردم ارائه نموده است.

یک نکته مهم اینکه چون پمپ کف کش آب با برق کار می‌کند لذا در بسیاری از خانه‌ها بخاطر اینکه در زمان قطعی برق دسترسی به آب داشته باشند، معمولا مخازنی را تعبیه می‌کنند تا در آن آب مصرفی را ذخیره نمایند. دسترسی آسان به یک منبع مناسب نیازمند تولید و فروش انواع مخزن آب در قالب ها و اندازه‌های مختلف می‌باشد.

فروشگاه‌های بزرگ تجهیزات صنعتی لازم است در زمان فروش انواع مخزن به مشتریان خود به موضوع کیفیت کالا به عنوان حقوق مصرف کنندگان بیشتر دقت نمایند.

توصیه ما به کسانی که در گلخانه‌ها و توسعه بخش کشاورزی فعالیت دارند این است که جهت اطلاع از معتبرترین فروشگاه‌ها با بهترین برندهای فروش پمپ چاه به فروشگاه‌های معتبر مراجعه نمایند. مجموعه بفروش یکی از مهم‌ترین و معتبرترین فروشگاه‌ها در این زمینه می‌باشد.

همچنین اطلاعات لازم در زمینه هر نوع ابزارهای مربوط به فعالیت‌های کشت و کار و قیمت خدمات کشاورزی در سایت‌های تخصصی از جمله سایت بفروش قابل جستجو می‌باشد.

آشنایی با انواع پمپ شناور تک فاز و سه فاز

یک نوع موتور پمپ کف کش با نام پمپ‌های شناور و با ویژگی الکتریکی از نوع پمپ‌های سانتریفیوژی ساخته شده است که اجزاء تشکیل دهنده آن‌ها شامل یک موتور الکتریکی و یک پمپ می‌باشد. از آنجایی که این پمپ‌ها داخل آب نیز می‌توانند به صورت غرق شده قرار بگیرند با نام پمپ شناور مشهورند.

خرید پمپ آب با موتور شناور معمولا جهت استخراج بهتر آب از چاه‌ها صورت می‌گیرد که هم در مصارف خانگی و هم در کشاورزی و صنعت کاربرد دارد. از این رو پمپ‌های شناور را با نام پمپ چاه عمیق و یا پمپ آبیاری نیز می‌شناسند.

در تعریف دیگر از این ابزار صنعتی آن را به دو نوع تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می‌نمایند که در اندازه های کوچک و بزرگ با برندهای مختلف در بازار موجود هستند.

قیمت پمپ شناور با توجه به کارایی آن و نوع سه فاز یا تک فاز بودن آن‌ها ارزش گذاری می شود که همه انواع آن در بازار به راحتی قابل دسترس است. از جمله موارد دیگری که در قیمت پمپ شناور تاثیر دارد مسلما برندهای مختلف با کارکردهای متعدد و نیز نو و پلمپ بودن و یا دسته دوم بودن آن است که متناسب با بودجه خریدار در بازار لوازم صنعتی عرضه شده است.

نکات قابل توجه در خرید پمپ کف کش

نکات قابل توجه در خرید پمپ کف کش

زمان خرید پمپ آب لازم است با توجه به نحوه استفاده و کارکرد در انتخاب آن دقت کنیم همچنین از عوامل اثرگذار در قیمت پمپ کف کش، میزان کاربرد این ابزار می‌باشد. بطور مثال برای چاه‌های نیمه عمیق پمپ کف کش تک فاز که توان کمتری نسبت به سه فاز دارد کفایت می‌کند و در زمان خرید و فروش پمپ کف کش، سه فاز و یا تک فاز بودن آن تاثیر مستقیم در قیمت آن دارد.

ضروری است در زمان خرید و فروش پمپ کف کش از هایپرهای محصولات صنعتی، اشرافیت کافی به کارکرد آن دستگاه موتوری داشته باشیم. هرچند که کاتالوگ های همراه با این ابزار، ویژگی‌ها و نحوه استفاده از آن وسیله را شرح می‌دهد اما شاید لازم باشد با یک مهندس ماهر در این زمینه مشورت نمائیم و با پیشینه اطلاعاتی مناسب از قیمت پمپ کف کش به خرید آن بپردازیم.

در یک کار تولیدی مانند دامداری و یا زراعت برآورد هزینه کرد آن پروژه در ابتدای کار لازمه انجام آن کار است تا سود و زیان آن سنجید شود. از این رو براورد قیمت پمپ کف کش نیز به عنوان ابزاری ضروری در چاه‌های عمیق و نیمه عمیق جهت آبیاری محصول، یک بخش مهم از این محاسبات محسوب می‌شود.

انتخاب یک تجهیزات آب و فاضلاب استاندارد

همانطور که اشاره نمودیم پمپاژ آب از جمله مواردی است که در انتخاب یک پمپ کف کش باکیفیت، حائز اهمیت است. اگرچه با توجه به تورم موجود در بازار مصالح، توجه به قیمت پمپ کف کش نیز مهم است اما مزایا و کاربرد آن در الویت قرار دارد.

در خصوص تجهیزات استاندارد در حوزه آب و فاضلاب، کسانی که در زمینه خدمات شهرداری فعالیت دارند ضروری است تا مزایای این لوازم را بشناسند و در زمینه نحوه کارکرد این ابزار و چگنگی قطعات آن آموزش لازم را پیش از خرید دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب ببینند.

بطور مثال تجهیزات مربوط به تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی احتیاج به ابزارهایی مانند دیفیوز دیسکی حباب ریز جهت انتقال هوای کافی، دستگاه چربی گیر برای حذف چربی‌های نامحلول در فاضلاب و یا سپتیک تانک به عنوان ابتدایی ترین ابزار فاضلاب بهداشتی دارد که هریک کارکرد منحصر به فرد خود را دارند و متصدیان این دستگاه‌ها نیازمند آموزش‌های تخصصی می‌باشند.

اطلاع از یک برند استاندارد و شناخت کامل از محصول در زمان خرید دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب بسیار مهم است و قرار نیست ابزاری که خریده می‌شود کارایی لازم را در زمان کار نداشته و فقط بطور کوتاه مدت استفاده شود.

بالا
تماس