برای قیمت تماس بگیرید

اگر در یک شهر یا روستا زندگی می کنید، احتمالا به این فکر نمی کنید که چگونه آبی که هر روز استفاده می کنید به خانه شما می ...

 • ۰۹۱۹۸۳۹۱۰۹۲

 • چیتگر
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

آیا در خانه خود از آب چاه استفاده می کنید؟ اگر این کار را انجام می دهید، احتمالا از پمپ چاه و یک مخزن فشار استفاده می کن...

 • ۰۹۱۲۶۰۰۸۵۷۸

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

آیا در خانه خود از آب چاه استفاده می کنید؟ اگر این کار را می کنید، احتمالاً یک پمپ چاه و یک مخزن فشار دارید. مهم است که ...

 • 09112120802

 • بابلسر خ امام روبروی مخابرات پاساژ دهقان دفتر شرکت موج گستران البرز
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

حتی بدون دسترسی به سیستم آب شهری نیز این امکان را دارید که آب شیرین را تهیه کنید. فروش باکیفیت ترین پمپ چاه در سایت بفرو...

 • 09141521735

 • اردبیل میدان جهاد اول شهدا به طرف مبارزان نمایندگی ماشین سازی تبریز پلاک 74
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

اگر برای تامین آب خود به چاهی متکی هستید، بسیار مهم است که آن را به پمپ مناسبی مجهز کنید. با این کار آب شما در ساعات اوج...

 • ۰۹۱۲۵۱۳۰۸۸۲

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

پمپ چاه

با توجه به چالش‌های کمبود آب و قطعی‌های مکرر آب علی‌الخصوص در فصل تابستان، پمپ چاه آب یکی از ملزومات و نیازهای امروز برای هر خانه ای است.

پمپ، به منظور انتقال آب از داخل چاه به سیستم لوله کشی خانه یا مزارع و باغات تعبیه می‌شود. پمپ‌ها در انواع پمپ‌های کم عمق و عمیق در بازار موجود می‌باشند. برای چاه‌هایی با عمق بیش از 7 متر، از پمپ عمیق و برای چاه‌هایی که فاصله دهانه تا سطح آب زیر 7 متر است، پمپ کم‌عمق مناسب می‌باشد. بطور کلی انتخاب پمپ آب چاه به قطر چاه بستگی دارد.

کاربرد پمپ چاه خانگی و پمپ مکش آب از چاه، برای تأمین آب از منابع زیرزمینی مجاور در فصل‌های کم آبی به خانه‌ها، اراضی و زمین‌های کشاورزی و … می‌باشد.

استفاده از پمپ آب بر قیمت خدمات کشاورزی نیز موثر خواهد بود. انواع پمپ با توجه به اندازه چاه‌ها و با توجه به میزان آب موجود و کارایی انتخاب می‌شود.

افراد می‌توانند با خرید و فروش پمپ چاه‌ها، به این محصول دسترسی یابند. توجه داشته باشید انتخاب پمپ نامناسب از نظر عمق مکش، علاوه بر مصرف انرژی بالا، کارایی پایینی خواهند داشت و در نهایت نیاز مشتری را برآورده نمی‌کنند و در زمان کوتاهی پس از مصرف دچار مشکلات فنی و خرابی می‌گردند و شخص متحمل هزینه تعویض و تعمیر می‌شود. برای فروش دستگاه تصفیه می‌توانید به سایت بفروش مراجعه کنید.

پمپ آب چاه کم‌عمق یکی از انواع پمپ‌هایی است که مصرف آن معمول است و سه جز اصلی دارد. این سه جز عبارتند از: جت، پروانه و موتور الکتریکی. یکی از انواع این پمپ‌ها، پمپ زیرآب است. با توجه به کاربرد و ویژگی‌ها، قیمت پمپ چاه‌ها متفاوت است.

با توجه به بحران کم آبی، تغییرات اقلیمی مشهود و بارش‎‌های نامنظم، خرید مواد و لوازم آب و فاضلاب اعم از خرید و فروش پمپ آب و انواع آن، خرید و فروش دستگاه تصفیه و … یکی از ملزومات امروز جوامع می‌باشد.

پمپ آب جتی

برای چاه‌های کم عمق از پمپ‌های آب جتی استفاده می‌شود. این مدل پمپ آب، مکش آب را به روش خاصی انجام می‌دهد و پروانه را با برق به حرکت درمی آورد.

پروانه وسیله ای است که از طریق یک روزنه ی باریک یا جت، آب را در چاه به جریان می اندازد و به سمت بالا و جلوی پروانه هدایت می‌کند. این عمل باعث تسریع جریان آب می‌شود.

جت پمپ‌ها معمولاً روی زمین، مستقیماً روی چاه و یا با فاصله ای از بالای چاه و در موتورخانه نصب می‌شوند و غالبا دارای فشار و جریان کمتری نسبت به پمپ‌های مستغرق می‌باشند.

این مدل پمپ ها دارای دو الگوی پمپ دو لوله ای و نوع packer می‌باشد. در جت پمپ مدل دو لوله ای، لوله فشار و لوله مکش پمپ هر دو بصورت جداگانه در داخل چاه قرار داده می‌شوند اما در مدل Packer، تنها لوله مکش در داخل حلقه چاه قرار می‌گیرد.

در طراحی پمپ‌های چاه عمیق، برای افزایش طول عمر کلی الکتروپمپ و همچنین محافظت از قطعات اصلی و گران تر از قطعات خاص استفاده می‌شود و این مسئله ممکن است قیمت پمپ چاه ها را تا حدودی تغییر دهد. با توجه به این ویژگی‌ها خرید پمپ آب یک انتخاب مهمی است که باید با داشتن اطلاعات کافی و بهره‌مندی از نظر کارشناسان با تجربه در این زمینه اقدام نماییم.

پمپ چاه شناور آب

پمپ چاه شناور آب (پمپ مستغرق)

پمپ شناور (Submersible Pump) یکی از انواع پمپ چند طبقه با موتور محرکه الکتریکی است و شامل یک پمپ عمودی گریز از مرکز جهت انتقال آب یا سیال از چاه‌های عمیق می‌باشد و از دو بخش الکتروموتور شناور و پمپ تک شناور تشکیل شده است. این محصول از جنس استیل و چدن تولید می‌شود.

معمولا برای چاه‌هایی که بیش تر از 30 متر عمق دارند، پمپ چاه شناور آب استفاده می‌شود. این مدل پمپ برای تخلیه چاه‌های عمیق و نیمه عمیق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پمپ‌های شناور به انواع پمپ شناور سبک و پمپ شناور سنگین تقسیم می‌شوند. فروش پمپ شناور یکی از تخصص‌های تیم بفروش است و می‌کوشد تا نیاز شما را در اسرع وقت پاسخگو باشد.

قیمت پمپ چاه شناور آب بر اساس مولفه‌های مختلفی از جمله انواع آن و تک فاز و سه فاز بودن آن تعیین می‌شود. انواع پمپ چاه شناور شامل پمپ شناور چاه عمیق، پمپ‌های شناور فاضلاب و تخلیه (پمپ لجن کش) و پمپ‌های شماور تخلیه (پمپ کف کش) می‌باشد.

پمپ چاه شناور کاربرد‌های مختلفی دارد که چند مورد از آنها عبارتند از:

انواع سیستم آب رسانی مسکونی و صنعتی

اطفاء حریق و آتش نشانی

کاربرد در آب نماها

تقویت و افزایش فشار آب در باغات و زارعت

آبیاری تحت فشار و قطره ای و آبیاری بارانی

زهکشی آبهای تحت الارض

خارج کردن آب تمیز از چاه عمیق و نیمه عمیق

استفاده از پمپ شناور مزایایی دارد که مهم ترین آن کاهش مصرف انرژیو بازدهی و راندمان بالا است. عدم نیاز به هواگیری و عدم افزایش دمای محیط از دیگر مزایای مصرف این محصول است.

پمپ کف کش (کفکش)

پمپ کف کش از انواع پمپ چاه شناور است که بر اساس نوع برق مصرفی، توان مصرفی و یا سایز دهانه در بازار وجود دارد. قیمت پمپ‌ کف کش نیز بر اساس انواع متنوع آن در بازار نظیر پمپ کف کش تک فاز و سه فاز، پمپ کف کش 1 اینچ، 2 اینچ، 3 اینچ، 4 اینچ، 5 اینچ، 6 اینچ و بالاتر و کف کش ا اسب تا 15 اسب متفاوت است.

قیمت پمپ کف کش در فروشگاه‌ها متنوع است. توصیه می‌شود پیش از خرید تمامی جوانب محصول و قیمت ان را کامل بسنجید.

بطور کلی خرید مواد و لوازم آب و فاضلاب از جمله خریدهای ضروری برای مصارف خانگی و کشاورزی است.

محدودیت منابع آبی اغلب کشاورزان را بر این می‌دارد تا انواع پمپ‌ چاه را برای جذب بیشتر آب و انوع آبیاری اقتصادی و کاهش قیمت خدمات کشاورزی تهیه کنند.

همچنین در مصارف خانگی تهیه دستگاه تصفیه آب یکی از اولویت‌ها است زیرا سلامتی را برای اعضای خانواده به ارمغان می‌آورد.

تصفیه آب به سبب حذف و جداسازی املاح معلق، گل و لای، کلر و آلودگی‌های نباتی و فیزیکی از آب استفاده می‌شود و به سه دسته زیرسینکی، رومیزی و دیواری تقسیم‌ بندی می‌شود.

انواع مختلفی از این محصولات در بازار وجود دارد که توصیه می‌شود پیش از خرید آن، با افراد با تجربه مشورت کرده و خرید خود را از یک مجموعه ی دارای اعتبار انجام دهید.

بالا
تماس