برای قیمت تماس بگیرید

پمپ شناور به دلیل اینکه به صورت خودکار کار می کند، در زمان صرفه جویی خواهد کرد. در حالی که شما باید یک پمپ جت را آماده ک...

 • ۰۹۳۳۱۷۵۹۳۰۹

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

هنگامی که به دنبال یک پمپ چاه خوب هستید، احتمالا نمی دانید کدام پمپ برای شما بهتر است. یکی از بهترین پمپ ها، پمپ شناور ا...

 • ۰۹۱۹۳۷۱۲۹۲۲

 • قزوین، ضیاء آباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

در مورد پمپ های شناور باید احتیاط کرد. آنها باید به طور کامل غوطه ور شوند. آب اطراف یک پمپ شناور در واقع به خنک شدن موتو...

 • ۰۹۱۲۸۰۵۷۰۶۶

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

پمپ شناور به پمپ شناور الکتریکی نیز می شناسند، پمپی است که می تواند به طور کامل در آب غوطه ور شود. برای خرید و فروش پمپ ...

 • ۰۲۶۳۶۷۰۴۱۲۵

 • کرج
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

اگر واقعا پمپ آب را برای مخزن خود در نظر نگرفته اید، احتمالا در مورد پمپ ها تحقیق می کنید. پمپ شناور همانطور که از نام آ...

 • ۰۲۱۳۶۶۱۹۶۵۷

 • تهران خیابان سعدی شمالی - کوچه دیبا - پلاک 4 - واحد 5
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
11 اسفند, 1400

پمپ شناور

افراد مشغول به کار در صنایع آب و فاضلاب، در طول روز با مسائلی همچون خرید و فروش پمپ شناور بسیار در ارتباط هستند. در ابتدا شاید نیاز باشد که اندکی با این پمپ‌ها آشنا شویم.

از مهم‌ترین وظایف پمپ‌های شناور، می‌توان به انتقال آب اشاره کرد. برای رساندن آب از منابع مختلف به خانه، کارخانه، پتروشیمی و… باید از این پمپ‌های شناور کمک گرفته شود.

این پمپ‎ها به دلیل بازار مصرف گسترده‌ای که دارند، تقریباً در تمام فروشگاه‎ها به فروش می‌رسند. خرید و فروش پمپ شناور امروزه بسیار راحت و بی‌دردسر شده است. شما می‌توانید آن‌ها را در بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی پیدا کنید. اما باید بدانید که پمپ‌های شناور انواع بسیار زیادی دارند. هرکدام از پمپ‌های تولید شده، دارای کارایی و ویژگی‎های خاصی هستند که بر روی قیمت پمپ شناور تأثیر مستقیمی گذاشته است.

اما ما در سایت بفروش، زمینه‌ای را فراهم کرده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید با خیال راحت پایین‌ترین قیمت پمپ شناور را بر اساس ویژگی‌های مورد نظر خود بیابید. همچنین روش‌های خرید و فروش پمپ شناور و دسترسی به آن‎ها را هم تا حد ممکن آسان‌تر کرده‌ایم. تنها کافی است تا یک بار سایت بفروش را بیازمایید. از کیفیت محصولات ما شگفت زده خواهید شد.

خرید پمپ آب

کارایی پمپ‌های آب نیز درست همانند پمپ‌های شناور است. آب انتقال یافته از منابع مختلف، برای استفاده در خانه‌ها و کارخانه‌ها، باید به سطح مشخصی از ارتفاع برسد تا قابل استفاده باشد. ایجاد چنین نیرویی برای حرکت آب تنها به وسیله پمپ‌های آب با کیفیت ممکن است.

اما در هنگام خرید و فروش پمپ شناور، نکاتی وجود دارند که باید آن‌ها را در نظر بگیریم. به عنوان مثال اگر قصد خرید پمپ آب برای خانه را دارید، باید طبقه‌ای را که در آن سکونت دارید، در نظر بگیرید.

تصور میکنید پمپ‌های بنزینی مناسب‌تر هستند یا پمپ‌های دیزلی؟ موارد بسیار زیادی وجود دارد که بر روی قیمت پمپ شناور تأثیر می‌گذارند. بهتر است قبل از خرید پمپ آب، با یک متخصص در خصوص انواع آن‌ها صحبت کنید.

فروش پمپ چاه

پمپ‌های چاه به دو دسته کلی پمپ چاه کم عمق و پمپ چاه عمیق تقسیم می‌شوند. با توجه به میزان عمق آب منبع مورد نظر، می‌توانید پمپ مناسب به خودتان را خریداری کنید.

به عنوان مثال، برای محیط‌هایی که جز مناطق کم آب به شمار ‌می‌روند، استفاده از پمپ چاه عمیق مناسب‌تر است. پمپ چاه کم عمق بیشتر مناسب ارتفاعات ۷ متری می‌باشد. بسیاری از پمپ‌های چاه کم عمق، خود مکش هستند.

این موضوع در قیمت فروش پمپ چاه تأثیر‌گذار است. شایان ذکر است که پمپ چاه کم عمق، یک مدل بسیار رایج‌تر نسبت به مدل‌های عمیق است. اجزای این پمپ‌ها متشکل از جت، پروانه و موتور الکتریکی هستند.

جنس مواد اولیه مورد استفاده در ساخت این این پمپ‌ها از جمله قیمت پمپ شناور، در قیمت نهایی آن‌ها دخیل است. در هنگام خرید از مرغوبیت کالای خود اطمینان حاصل کنید.

قیمت پمپ کف کش

پمپ های کف کش، در انواع متعددی طراحی و تولید شده اند. به صورت کلی می توان آن ها را به دو نوع پمپ کف کش تک فاز و پمپ کف کش سه فاز تقسیم بندی کرد.

پمپ های تک فاز معمولا برای مصارف خانگی استفاده می شوند. اما پمپ های سه فاز برای استفاده در صنعت و کشاورزی مناسب تر هستند. با توجه به نیاز شما خریداران، تولید کنندگان می توانند این پمپ ها را با جنس های بدنه متفاوتی تولید کنند. برخی از فلزهای مختلف برای تولید پمپ کفش عبارتند از:

● کف کش استیل
● کف کش چدن
● کف کش آلومینیومی
● و…

قدرت پروانه های درون پمپ کف کش، بسیار حائز اهمیت می باشد. هر چه پروانه‎ها از قدرت بیشتری برخوردار باشند، تعداد چرخش‎های آن‎ها نیز افزایش می یابد.

در اثر افزایش تعداد دورهای پروانه، پمپ می تواند آب را به ارتفاعات بالاتری برساند. برای این امر پمپ‎های متفاوتی اعم از پمپ آب از بغل و پمپ آب از بالا نیز طراحی شده است. با توجه به جنس انتخابی و قطر انتخابی دهانه، قیمت پمپ کف کش نیز تغییر پیدا خواهد کرد.

خرید دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب

خرید دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این تجهیزات وظیفه پاکسازی آب از مواد آلوده و آسیب‌زا را بر عهده دارند. به صورت کلی دستگاه آب و فاضلاب از تجهیزات نسبتاً گسترده‌ای تشکیل می‌شود.

به همین منظور در هنگام خرید هر کدام از این تجهیزات، کیفیت قطعات و جنس ماده اولیه استفاده شده برای ساخت آن‌ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

ما در مجموعه بفروش، تمام دغدغه‌های شما خریداران محترم را در نظر گرفته‌ایم. به همین منظور تمام تلاش خود را به کار برده‌ایم تا مرغوب‌ترین تجهیزات را در اختیار شما قرار دهیم.

خرید چنین تجهیزاتی باید با دقت و بررسی‌های دقیقی صورت بگیرد. در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فروش انواع مخزن

امروزه با گسترش صنعت، مخازن بسیار زیادی در بازار عرضه شده‌اند. به عنوان مثال، مخازن پلاستیکی، پلی ‌اتیلنی، استیلی و… از رایج‌ترین مخزن‌های موجود در بازار می‌باشند.

ابتدا باید نیاز‌های خود را در نظر گرفته و سپس مناسب‌ترین مخزن را انتخاب کنید. به عنوان مثال، یکی از رایج‌ترین انتخاب‌ها برای نگهداری آب آشامیدنی، مخزن‌های پلاستیکی می‌باشد. نه تنها آب آشامیدنی، بلکه نگهداری از آب غیر شرب نیز دارای اهیمت ویژه‌ای است. به همین دلیل جنس مورد استفاده برای ساخت مخازن نگهداری از آب باید با دقت و وسواس زیادی انتخاب شود.

در میان مواد اولیه گوناگونی که در بازار موجود است، پلی‌ اتیلن مناسب‌ترین ماده به شمار می‌رود. در مقابل مناسب‌ترین مخازن مناسب برای انتقال گاز، مخازنی از جنس استیل هستند.

اما یکی دیگر از صنایعی که بسیار نیازمند مخازن می‌باشد، صنعت کشاورزی است. کشاورزان در باغ‌ها و مزارع خود معمولاً با چالش‌هایی برای تأمین آب روبه رو هستند. تأمین مخازن نیز، یکی از مسائلی است که بر روی قیمت خدمات کشاورزی تأثیر می‌گذارد. در گذشته، مناسب‌ترین مخازن برای تأمین آب باغ‌ها و مزارع، مخازنی از جنس فلز بودند.

اما امروزه مخازن پلی ‌اتیلنی جایگزین مخازن فلزی شده‌اند. مخازن پلی‌ اتیلنی مدت زمان بیشتری می‌توانند آب را بدون تغییر کیفیت نگهداری کنند.

این موضوع می‌تواند تا حدی قیمت خدمات کشاورزی را برای کشاورزان کاهش دهد. ما در سایت بفروش، اقدام به فروش انواع مخزن با جنس‌ها و ضخامت‌های متفاوت کرده‌ایم. تنها نیاز است تا در میان انبوه مخازن، مخزن مورد نیاز خود را انتخاب و آن را سفارش دهید.

بالا
تماس