900 تومان (ثابت شده)

تست

 • 89314934980

 • تهران
21 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

پمپ آب برای انتقال آب از سطح پایین تر به سطح بالاتر به وجود امده اند. پمپی که به درستی کار می کند تا سال ها کار خود را ا...

 • ۰۹۱۲۹۱۰۸۳۲۸

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

پمپ آب دارای تلورانس های سختگیرانه و شرایط دقیقی است. هر پمپ نموداری دارد که منحنی های عملکرد و نحوه دستیابی به BEP را ن...

 • ۰۹۱۰۰۵۳۳۸۸۷

 • خیابان سعدی جنوبی کوچه فخرایی کوچه کاوه پلاک 56 ساختمان ماهان موتور آریا
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

هدف اصلی یک سیستم پمپ آب انتقال آب از یک منطقه به منطقه دیگر است. آنها اغلب در سایت های ساختمانی به عنوان شکلی از استخرا...

 • ۰۲۱۴۵۵۳۷۰۰۰

 • تهران ، خیابان نلسون ماندلا، بعد از خیابان دستگردی - کوچه بابک مرکزی، نبش بن بست اول ، ساختمان کیان ، پلاک 5/1
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

پمپ‌ آب و سیستم ‌های آب‌ گیری تجهیزات کنترل آب هستند. امکان خرید و فروش پمپ آب در تهران با مراجعه به سایت بفروش وجود دار...

 • ۰۹۱۲۰۰۴۷۲۱۸

 • تهران - پاکدشت - خاتون آباد روبروی بانک تجارت ،جنب داروخانه نبش خیابان رجایی
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

امروزه هر صنعتی در جایی از کار خود به پمپ آب نیاز دارد. از فرآوری مواد غذایی گرفته تا چاه های نفت، پمپ ها نقش مهمی در تو...

 • ۰۴۱۳۲۸۱۹۴۷۷

 • نصف راه - نرسیده به چهارراه خطیب - نرسیده به بانک آینده پلاک 198
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

پمپ آب یکی از پرکاربردترین وسایل مکانیکی است که از آن برای جابجایی و انتقال مایعات با فشار بسیار زیاد استفاده می‌شود.این دستگاه دارای نمونه های زیادی است و هر نمونه دارای مشخصات فنی و ویژگی های متفاوتی نسبت به دستگاه دیگر می‌باشد.برای خرید پمپ آب شما می‌توانید از آگهی های فروش پمپ آب موجود در سایت بفروش استفاده کنید.

پمپ آب چیست ؟

بسیاری از افراد آگاهی درستی نسبت به معنی کارکرد درست پمپ آب ندارند. پمپ آب یک وسیله مکانیکی برای جابجایی و انتقال انواع مایعات است. شما در این دستگاه می‌توانید با تنظیم فشار دستگاه راحتی میزان انتقال اب را تنظیم کنید. برای مثال به هر میزان که فشار آب را بیشتر کنید، میزان انتقال آب در ارتفاعات بیشتری انجام میشود، همچنین به هر میزان که فشار کمتر باشد انتقال آب در ارتفاعات کمتری مانند یک حوضچه یا حتی یک مخزن کوچک انجام خواهد شد. در دسته بندی اصلی آب و فاضلاب می توانید با انواع پمپ آب آشنا شوید.

پمپ آب در زمان قدیم دارای ساختار بسیار ساده‌ای بود اما با گذر زمان اندازه و انواع مختلفی از این دستگاه ساخته شده است که شما می‌توانید برای جابجایی مایعات در کاربرد های مختلف از ان استفاده کنید. برای مثال شما می‌توانید از خرید پمپ آب درون سوز، پمپ آب دستی و حتی پمپ‌های میکروسکوپی با توجه به نیاز های خود استفاده کنید.

انواع پمپ آب

شما برای خرید پمپ آب در ابتدا باید با انواع پمپ آب آشنا شوید تا بهترین انتخاب را در بین آگهی‌های فروش پمپ آب داشته باشید. پمپ‌های آب با توجه به کارکرد، توان مصرفی، میزان انتقال آب و انرژی مورد نیاز برای انتقال آب به پمپ‌های دینامیکی، پمپ جابجایی مثبت، پمپ‌های خانگی، پمپ آب پنتاکس و پمپ لجن کش تقسیم می‌شوند.

پمپ‌های دینامیکی

اولین نمونه پمپ آب را می‌توانیم پمپ دینامیکی معرفی کنیم، این پمپ با استفاده از منبع انرژی الکتریکی کار می‌کند تا انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و میزان فشار درخواستی را در جریان آب توید کند.از ویژگی‌های خاص این پمپ می‌توانید به کارکرد مداوم و بدون استراحت ان اشاره کنیم، به همین دلیل اگر به دنبال خرید پمپ آب با کارکرد به صورت 24 ساعت دائم و مداوم هستید، ما به شما پمپ های دینامیکی را معرفی میکنیم.

پمپ های دینامیکی بر اساس کاربرد خود به دو دسته خطی و سانتروفیوژی تقسیم می‌شوند، پمپ های سانتروفیوژی دارای کارکرد پیچیده‌ای هستند و سرعت بسیار زیادی در انتقال اب دارند اما پمپ خطی که محبوبترین پمپ دینامیکی است مایعات را در راستای تعیین شده با فشار دلخواه شما انتقال میدهد.

از کاربرد‌های پمپ آب دینامیکی می توانیم به استفاده از پمپ اب در خط های کشاورزی، جابجایی اب در رودخانه ها به زمین های کشاورزی، انتقال اب دریا، تولید برق، صنایع پتروشیمی، جریان اب در آتش نشانی، کارواشها، سیستم های تهویه فشار، ایجاد بخار و… اشاره کنیم.

پمپ های خانگی

پمپ های خانگی یکی از پمپ‌های محبوب در بین کاربران است که برای واحد های ساختمانی و برج های مسکونی مورد استفاده قرارمی‌گیرد. این پمپ توانایی انتقال آب پاه یا مخرن را به واحد های مسکونی مختلف با ارتفاع بالا دارد، درواقع می‌توان گفت از آن برای پمپاژ آب در خانه ها یا ابیاری باغ و حیاط خانه استفادده می‌شود.

در بدنه پمپ‌های خانگی به دلیل ایجاد توانایی کار مداوم بدون آسیب به بدنه، زنگ زدگی و… از چدن، استیل و برنج استفاده می‌شود. البته قابل ذکر است که پمپ آب خانگی بر اساس کاربرد خود در دو دسته پمپ آب پنتاکس و پمپ اب دارای مخزن انبساط با الیاژهای برابر ساخته می‌شوند.

پمپ جایجایی مثبت

پمپ آب جایجایی مثبت نمونه متفاوت نسبت به پمپ‌های دیگر است، شما برای خرید پمپ اب جایججایی مثبت به راحتی نمی‌توانید اگهی فروش پمپ اب پیدا کنید، زیرا این پمپ عملکرد متفاوتی نسبت به پمپ دینامیکی دارد و به صورت دائم کار نیست.این پمپ برعکس پمپ های دیگر درصورتی که جریان اب پایین باشد توانایی ایجاد فشار اب زیاد را دارد و نمی‌تواند بیشتر از یک حد تعیین شده به ایجاد فشار آب بپردازد.

قابل ذکر است که توان انتقال این پمپ آب نسبت به پمپ های دینامیکی کمتر است و تنها چند ساعت میتواند به کار خود ادامه دهد، همچنین کارکردن با ان سخت‌تر میباشد زیرا درصورت کار با پمپ جابجایی مثبت امکان ایجاد لجن، روفن، خمیر در پمپ وجود دارد و شما در پمپاژ باید دقت بسیار زیادی داشته باشید.

معیارهای خرید پمپ آب

بسیاری از افراد تصور دارند که انتخاب آگهی مناسب فروش پمپ اب یک کار بسیار اسان است و شما به راحتی می‌توانید آن را انجام دهید، درصورتی که خرید پمپ آب باید بر اساس معیار های خاصی انجام شود تا توانایی پاسخدهی به نیازهای شما را داشته باشد.

محاسبه فشار مورد نظر

قبل از هرچیز شما برای خرید پمپ آب باید محاسبه کنید که به چه مقدار فشار آب نیاز دارید؟ زیرا شما پمپ آب را خریداری می کنید تا فشار آب را افزایش دهد و زمانی می‌توانید آگهی فروش پمپ آب مناسب را انتخاب کنید که نسبت به فشار مورد نیاز خود آگاهی کافی را داشته باشید.

برای اندازه گیری فشار پمپ شما باید سه منشا اصلی را هد استاتیک، هد اصطحکاک یا سایشی و هد فشار را مد نظر داشته باشید، به صورت معمول بر اثر این سه عامل فشار مورد نیاز برای پمپ های خانگی بین 40 تا 70psi تعیین می‌شود.

محاسبه هزینه کارکرد

یکی دیگر معیار های مهمی که شما در خرید پمپ آب باید به ان دقت داشته باشید، انتهاب یک پمپ با هزینه کارکرد پمپاژ سالانه مناسب است.هزینه کارکرد پمپ بر اساس نوع پمپ، سایز پمپ، لوله های پمپ، هزینه اولیه لوله کشی و انتخاب پمپ با راندمان‌های مختلف تعیین می‌شود.شما برای تعیین محاسبه باید نکاتی نظیر انعطاف پذذیری، فاکتورهای اقتصادی، شبکه های فرسایش، اصطحکاک، فرسایش، مکش های مثبت شبکه و… دفت داشته باشید.

کیفیت مواد اولیه استفاده شده در ساخت پمپ

در زمان انتخاب آگهی فروش پمپ آب برای خرید باید برند انتخابی خود برای کیفیت محصول دقت داشته باشید، برخی از برند ها دارای کیفیت کمتری نسبت به برندهای دیگر هستند و شما نمیتوانید از آنها به صورت مداوم و طولانی مدت استفاده کنید اما برخی از برندها دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند و انتخاب آنها یک برد محسوب می‌شود.

بالا
تماس