برای قیمت تماس بگیرید

نبشی آهنی پروفیلی با سطح مقطع دو ضلع عمود بر هم است. خرید این محصول در سایت بفروش به راحتی انجام می گیرد. نبشی را در ساز...

 • ۰۹۱۰۲۲۰۱۳۲۵

 • آزادگان
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

مفهوم کلی نبشی این است که دو ضلع عمود برهم دارد. قیمت نبشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اصطلاح نبشی از کلمه نبش گرفته می ...

 • 02155274611

 • تهران - شهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان 22 - بعد از بلوار صنایع - پلاک 10/5
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

یکی از پروفیل های بسیار پر کاربرد در صنعت، نبشی است که در زبان انگلیسی به آن Angle bar گفته می شود. از حرف L برای نمایش ...

 • 02166391414

 • بزرگراه فتح کیلومتر چهار مجتمع پارس غدیر پلاک 75
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 بهمن, 1400

نبشی آهنی جز دسته ‌ای از مقاطع فولادی است که به روش نورد گرم و نورد سرد به وجود می آید. خرید این محصول در سایت بفروش به ...

 • 09129263442

 • تهران
17 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

نبشی از مهم ترین مصالح ساختمانی به حساب می آید که به صورت تنها یا مرکب در صنعت ساختمان سازی به کار می رود. برای خرید این...

 • ۰۹۱۲۱۳۹۰۳۱۲

 • بازار اهن،شاداباد،بهاران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 بهمن, 1400

آیا به دنبال خرید بهترین نبشی در ایران با کمترین قیمت هستید؟ ما به شما خرید نبشی از سایت بفروش را پیشنهاد می‌کنیم. همانطور که می‌دانید نبشی از مهم‌ترین مصالح ساختمانی است به همین دلیل جنس و عملکرد آن به صورت تنها و مرکب بسیار مهم می‌باشد و شما باید آن را از بهترین منبع خریداری کنید.

نبشی چیست؟

نبشی پروفیلی است که سطح مقطع آن به صورت دو ضلع عمود برهم ساخته شده است. کاربرد این محصول در پروژه‌های عمرانی، ساختمانی، صنعتی و… است. این محصول بر اساس نوع تولید به دو دسته پرسی و فابریک تقسیم می‌شود. نبشی‌های پرسی از یک ورق فولادی با طول 6 متر که از وسط عرض ورق خم می‌شود، ساخته شده است، اما نبشی‌های فابریک به نمونه‌ای گفته می‌شود که از ابتدا تولید شکل خود را حفظ کرده و در خط تولید به همین شکل ساخته شده می‌شود. در سایت بفروش شما می‌توانید هرآگهی های هر دو نمونه را مشاهده کنید.

انواع نبشی‌ها بر اساس مشخصات فنی

همانطور که گفته شد نبشی‌ها بر اساس تولید به دو دسته نمونه پرسی و فابریک تقسیم می‌شوند اما بر اساس مشخصات فنی نبشی‌ها را می‌توانید به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم کنید. نبشی بال مساوی از دو بال قائم یکسان ساخته شده است و برای نمایش مشخصات آن از یک عدد به همراه حرف L مانند L300 که به معنی سایز نبشی مساوری 300 میلی‌متر است، استفاده می‌شود.

نبشی بال نامساوی نمونه دیگری از این پروفایل است که بال های مساوی در آن وجود ندارد یعنی سایز هر بال با بال دیگر متفاوت است. برای مثال ممکن است یک بال 200 میلی‌متر باشد و بال دیگر 300 میلی‌متر باشد که روی هر بال با علامت 200*300L نوشته می‌شود. شما در سایت بفروش می‌توانید از نمونه های ST37 ، ST44 ، ST52  بال نامساوی آگهی متفاوتی از برندهای مختلف را مشاهده کرده و خرید انجام دهید.

محاسبه وزن نبشی برای خرید

در زمان خرید نبشی و ناودونی شما باید نسبت به وزن نبشی اطلاعات کاملی را داشته باشید تا وزن آن با کاربرد مورد نظر شما همخوانی داشته باشد. قابل ذکر است که وزن هر کدام از این مصالح بر اساس کیلو گرم محاسبه می‌شود، در سایت بفروش قسمتی جدا برای وزن هرکدام از مصالح ساختمانی به صورت جداگانه قرار داده شده است.همچنین در صورتی که علاقه دارید خودتان وزن نبشی‌ها را نسبت به نمونه انتخابی برای خرید و برند مورد نظر به دست آورید می توانید از فرمول زیر استفاده کنید. نبشی و ناودونی استیل نیز یکی از مهم ترین دسته های مشتقات آهن است.

وزن مصالح ساختمانی: ضخامت بر حسب متر ضربدر طول بر حسب متر ضربدر اندازه هر بال بر حسب متر ضربدر 7859 ضربدر 2

قیمت نبشی

همانطور که می‌دانید بازار مصالح ساختمانی از نوسانات بسیار زیادی برخوردار است و به عنوان یک بازار غیر قابل پیش بینی شناسایی می‌شود به همین دلیل سایت بفروش نیز نمی‌تواند قیمت مشخصی برای آگهی‌های متفاوت ارائه داده شده در سایت مانند نبشی تعیین کند.

قیمت نبشی‌ها بر اساس عوامل مختلفی مانند ضخامت، بال، مشخصات هر محصول، جنس محصول و… بستگی دارد، بهترین روش برای اطلاع روزانه از قیمت مصالح ساختمانی استفاده از جدول روزانه سایت بفروش است، زیرا سایت بفروش هر روز قیمت های فروش محصولات و مصالح ساختمانی روز ایران را آپلود می‌کند تا مشتری بدون هیچگونه مشکلی در هر روز آگهی‌ها را با قیمت روز تطبیق دهند و خرید انجام دهد.

شما برای خرید نبشی باید در ابتدا لیست آگهی‌های سایت بفروش را مطالعه کنید تا از قیمت دقیق مدل دلخواه خود اطلاع پیدا کنید، اما به این موضوع دقت داشته باشید که قیمت های ارائه شده برای همان روز هستند و ممکن است روز بعد شما نتوانید محصول را با قیمت قبل خریداری کنید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در صورت مطابقت بودجه به هزینه تعیین شده برای خرید در طول همان روز خرید خود را ثبت کنید.

تعیین قیمت نبشی

برای تعیین قیمت نبشی باید به این موضوع دقت داشته باشید که نبشی‌ها با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارند، برای مثال نبشی 3 سانتی متری به عنوان ظریف ترین مقاطع فولادی است، این نمونه از ارزان‌ترین نبشی ها محسوب می‌شود زیرا دارای کمترین وزن می‌باشد.

نمونه‌های متوسط نبشی را نیز می توانیم نبشی4 معرفی کنیم. نبشی‌ها از نمونه 3 دارای وزن بیشتری است و همچنین مقاوم‌تر و محکم‌تر می‌باشد به همین دلیل برای ساخت محصولات کوچک مناسب است. در صورتی که دنبال خرید نبشی برای ساخت محصولات بزرگ یا ساختمان‌سازی هستید، می توانید از خرید نبشی 5 استفاده کنید زیرا این نمونه از نبشی‌ها مقاوم‌ترین نمونه است و بیشتر مهندس ها در پروژه های خود از آن استفاده می کنند.

سایت بفروش

سایت بفروش یکی از بزرگترین فروشنده‌های مصالح ساختمانی و صنعتی در برند‌های است، شما در سایت بفروش می‌توانید تمامی مصالح ساختمانی مانند لوله‌ها، آهن آلات، ماشین آلات، نبشی ها و… را خریداری کنید. قابل ذکر است که محصولات فروشی در سایت بفروش دارای ضمانت پس از فروش و همچنین بهترین جنس محصول با کمترین قیمت هستند.

برای خرید از سایت بفروش صدور پیش فاکتور در کمتر از 30 دقیقه از برند‌های متنوع، نحوه تسویه به صورت نقدی و اعتباری، بارگیری و حمل به صورت ارسال به مقصد، تسویه نهایی همراه با باقی مانده به صورت پرداختی و کنترل کیفیت توسط بازرسی کارشناس انجام می‌شود.

مشاوره برای خرید نبشی

در زمان خرید از سایت بفروش شما هر سوالی که داشته باشید، می‌توانید از مشاورهای سایت بفروش کمک بگیرید ، مشاور های ما به عنوان پشتیبان 24 ساعت پاسخگو تماس های شما می‌باشند و تا پایان خرید همراه شما هستند. همچنین سایت امکان مشاوره آنلاین از طریق برنامه های واتس آپ و تلگرام را برای شما قرار داده است.

قبل از خرید علاوه بر ارتباط با مشاورهای سایت شما می‌توانید اطلاعات و مشخصات تمامی محصولات موجود را در سایت و شبکه‌های اجتماعی مانند کانال تلگرام و پیج اینستاگرام دریافت کنید. همچنین قیمت روز محصولات با وزن های متفاوت نیز به صورت استوری، فایل و عکس در سایت و شبکه های اجتماعی ارائه شده‌اند. با خرید از سایت بفروش شما با کمترین قیمت بهترین محصولات را دریافت خواهید کرد.

بالا
تماس