برای قیمت تماس بگیرید

با وجود عناصر متنوع در لوله ‌گوشتدار با ضخامت بالا باعث می‌ شود که هر کدام از ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشند. قیمت ...

 • ۰۹۱۲۴۱۱۰۳۰۰

 • تهران - بازار اهن
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
3 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله گوشتدار صنعتی از خانواده لوله بدون درز است. برای خرید لوله گوشتدار در تهران به سایت بفروش مراجعه کنید. لوله گوشتدار...

 • ۰۹۱۲۳۴۳۴۶۸۰

 • تهران خیابان خیام شمالی روبروی درب اصلی پارکشهر پاساژ بزرگ خیام
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
3 اسفند, 1400

لوله های متنوعی در بازار محصولات فولادی وجود دارند. از جمله لوله های پرمصرف می توان به لوله‌ گوشتدار اشاره کرد. خرید و ف...

 • ۰۲۱۶۶۶۷۱۹۴۰

 • بازار آهن شادآباد
3 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله گوشتدار، با هر شرایط آب و هوایی سازگار است و می ‌تواند در محیط ‌های بسیار مرطوب با بارندگی‌ های زیاد به کار رود. فر...

 • ۰۹۱۲۲۵۰۱۹۵۷

 • تهران - بازارآهن شادآباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
3 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله گوشتدار در بین انواع لوله ‌های فولادی با توجه به ضخامتی که در دیواره ‌های خود برخوردار است، به این نام معروف است. خ...

 • ۰۲۱۶۶۳۱۳۸۰۸

 • شیراز
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
3 اسفند, 1400

لوله گوشتدار

در گروه لوله‌ها در یک دسته ‌بندی کلی می‌توان لوله‌ها را به دو گروه لوله‌های فولادی و استیل تقسیم بندی کرد. مصارف هر کدام از این لوله‌ها نیز متفاوت است و قیمت‌های متنوع‌تری نیز دارند یکی از انواع لوله‌های فولادی لوله‌ی اسپیرال است که از ورق با خواص مکانیکی و شیمیایی مخصوصی در تولید این فولاد به کار رفته است. قیمت لوله‌ی سایز بالا یا به عبارت دیگر اسپیرال با قیمت روز محاسبه می‌شود. نوع دیگری از لوله‌های فولادی لوله‌ی گالوانیزه است.

گالوانیزه همان پوشش‌دهی با فلز روی می‌باشد و به علت بالا بودن مقاومت در برابر خوردگی جهت استفاده در محیط‌های مرطوب و خورنده همانند گلخانه‌ها بسیار مناسب می‌باشد. قیمت لوله‌ی گالوانیزه نیز با توجه به روشی که برای گالوانیزه کردن استفاده می‌کنند و کیفیت و ضخامت پوشش آن متفاوت است.

یکی دیگر از انواع لوله‌های فولادی، لوله‌های بدون درز می‌باشند که در تولید آن‌ها از شمش مدور فولادی به عنوان ماده‌ی خام اولیه استفاده می‌شود. فروش لوله‌ی سبک بدون درز بیشتر برای صنایع نفت و گاز صورت می‌گیرد. دو زیر گروه کلی لوله‌های بدون درز نوع مانیسمان و گوشت‌دار می‌باشد

لوله‌ی مانیسمان

لوله‌های مانیسمان به علت ابداع مهندسی آلمانی و ایجاد تغییر و تحول در صنعت و مهندسی به همین دلیل به نام مانیسمان نام‌گذاری شده‌اند.

لوله‌های مانیسمان بر حسب قطر داخلی و خارجی رده‌بندی می‌شوند و هنگام خرید لوله‌ی مانیسمان سایز بندی آن‌ها در قیمت‌گذاری شان موثر است. برای خرید لوله مانیسمان به سایت بفروش مراجعه کنید.

خرید و فروش لوله گوشتدار

لوله‌ گوشتدار

لوله گوشتدار یا لوله‌ی ضخیم یکی از انواع لوله‌های فولادی است که یکی از ویژگی‌های آن‌ها قطر کم آن در مقایسه با ضخامت دیواره‌ی لوله می‌باشد. در صنعت معمولا از اصطلاح لوله‌ی گوشتدار استفاده می‌شود و این لوله‌ها را با ضخامت بالا می‌شناسند.

لوله‌های گوشتدار سختی بالایی دارند و به علت ضخامت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله‌های دیگر در مواقعی استفاده می‌شوند که هیچ یک از نوع دیگری از لوله‌های توانایی تحمل آن میزان از سختی و افزایش فشار آن محل را نداشته باشد.

یکی از نکات مهم در خصوص لوله‌های فولادی و گوشتدار یکنواختی و کیفیت در ضخامت دیواره‌های آن است. تنوع در کیفیت‌ لوله‌های گوشتدار نیز در قیمت لوله‌ی گوشت دار تاثیر می‌گذارد.

نحوه‌ی تولید لوله‌ی گوشتدار

لوله‌های گوشتدار در اثر فرایند گرم‌نوردی تولید می‌شوند یعنی لوله‌های فولادی را در دمایی با شدت بالا قرار می‌دهند و سپس لوله به راحتی دچار تغییر شکل می‌شود.

مراحل ساخت لوله گوشتدار شباهت بالایی به مراحل ساخت لوله‌ی مانیسمان دارد از این رو در برخی شرایط و با توجه به قیمت‌های متنوع برخی از کارفرمایان خرید لوله‌ی مانیسمان را به خرید لوله‌ی گوشتدار ترجیح می‌دهند.

در بدنه‌ی لوله‌ی گوشتدار هیچ درزی دیده نمی‌شود زیرا هیچ جوشکاری بر روی آن انجام نشده است. پس از طی این مراحل لوله‌ی گوشتدار جهت داشتن ضخامت بالا و تحمل فشار بالا در فرایند نورد گرم قرار گرفته و ابعاد و اندازه‌ی آن مشخص می‌شود.

ویژگی‌های لوله‌ی گوشت‌دار

همانطور که گفتیم لوله‌های گوشت دار به علت ضخامت بالایی که دارند بسیار مستحکم هستند و در مقابل هر گونه فشار و حرارت دما مقاوم می‌باشند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این لوله‌ها وزن بالای آن‌ها است که سبب شده در پروژه‌های گسترده‌ی عظیم و صنعتی از آن‌ها استفاده کنند. لوله‌های گوشتدار در هر شرایط آب و هوایی سازگاری دارند و می‌توانند در محیط‌های بسیار مرطوب با میزان بارندگی‌های بالا مورد استفاده قرار بگیرند.

قیمت لوله گوشتدار

کاربرد لوله‌های گوشتدار

لوله‌های گوشتدار از آنجایی که مراحل مختلفی را در طول ساخت گذرانده‌اند نسبت به لوله‌های با ضخامت کم در پروژه‌های سنگین و صنایع بزرگ کشور بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. گذراندن مراحل مختلفی از تولید نیز در قیمت لوله‌ی گوشتدار می‌تواند تاثیر گذار باشد.

خرید و فروش لوله‌‌ی گوشتدار بیشتر جهت استفاده در صنایع نفت و پتروشیمی، کارخانجات تولید مواد شیمیایی، صنعت گسترده‌ی برق و پروژه‌های پیرامون آن صورت می‌گیرد.

همچنین برای آبیاری زمین‌های کشاورزی در وسعت بسیار زیاد، احداث پروژه‌های شهری و ساخت و ساز‌های بزرگ، انتقال اب به صورت زهکشی و تامین آب مورد نیاز، انتقال انواع سیالات گاز، بخار و گاز مایع و استفاده‌های ساختاری همچون لوله‌های ستونی، پل‌ها اسکله‌های بندر‌ها جاده‌های برون شهری، اسکلت‌های ساختمانی و …. تمامی مواردی است که از لوله‌های گوشتدار استفاده می‌کنند. برای فروش لوله استیل صنایع غذایی به سایت بفروش مراجعه کنید.

تفاوت لوله‌ی گوشتدار و لوله‌ی گالوانیزه

یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌هایی که میان لوله‌ی گوشتدار و لوله‌ی گالوانیزه وجود دارد نحوه‌ی تولید و درز آن‌ها است.

لوله‌ی گالوانیزه دارای درز است و به دو روش سرد و گرم تولید می‌شود که روش تولید آن نیز منجر به تفاوت میان این دو لوله‌ی گوشتدار و گالوانیزه می‌شود. برای اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه به سایت بفروش مراجعه کنید.

تفاوت میان لوله‌ی گوشتدار، فولادی و آهنی

همان‌طور که می‌دانید با توجه به شرایط محیطی پروژه و آب و هوای آن ناحیه ابتدا باید نوع لوله‌ی فولادی یا آهنی خود را انتخاب کنید.

لوله‌های آهنی معمولا دچار زنگ زدگی می‌شوند اما با خرید لوله‌های گوشتدار و فولادی چنین مشکلی پیش نمی‌آید. قیمت آهن می‌تواند روی قیمت لوله‌ی گوشتدار تاثیر گذار باشد. برای اطلاع از قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) به سایت بفروش مراجعه نمایید.

عناصر موثر در تولید لوله‌ی گوشتدار

وجود برخی از عناصر در لوله‌هایی با ضخامت بالا سبب می‌شود که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشند. برای مثال استفاده از کروم مقاومت لوله را در برابر خوردگی افزایش خواهد داد و استفاده از نیکل در ترکیبات لوله‌ی گوشتدار باعث افزایش مقاومت لوله خواهد شد.

یکی دیگر از عناصر مهم و موثر نیز مولیبدن است که سختی لوله را چند برابر کرده و سبب می‌شود مقاومت لازم در برابر دمای بالا را داشته باشد.

ترکیبات وانادیوم، تیتانیوم، سیلیکون، کبالت و منگنز همگی به نوعی در افزایش استحکام و پایداری لوله‌ی گوشتدار موثر خواهند بود. برای فروش لوله سبک بدون درز به سایت بفروش مراجعه بفرمایید.

خرید و فروش لوله‌ی گوشتدار

لوله‌های گوشتدار بسته به ضخامت و جنس مواد اولیه و کیفیت تولید نرخ متفاوتی با یکدیگر دارند. در حقیقت قیمت روز لوله‌ی گوشتدار همچون سایر لوله‌ها تحت تاثیر نوسانات بازار آهن تغییر می‌کند و شما می‌توانید با استعلام قیمت لوله‌ی گوشتدار و مشورت با کارشناسان آنلاین خرید و فروش سایت فروش محصول، از شرایط پرداخت، زمان بارگیری، تحویل محصول و سایر جزئیات آن اطلاع داشته باشید. هنگام خرید و فروش لوله‌ی گوشتدار یا هر کدام از محصولات دیگر نیز بهتر است به نکات زیر توجه کنید

هنگام خرید و فروش لوله‌ی گوشتدار مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و تاریخ و ساعت آخرین به روزرسانی در لیست قیمت‌های هر یک از محصولات لوله‌ها از جمله قیمت لوله‌ی اسپیرال و قیمت لوله‌ی گالوانیزه در لیست قیمت‌ها آورده می‌شود.

همچنین پس از تایید پرداخت نیز واحد ترابری دستور بارگیری و ارسال بار شما اعم از لوازم داربست یا هر نوع محصول دیگری را دریافت کرده و پس از تایید قیمت کرایه از سوی شما، طبق زمان بندی اعلام شده نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی اقدام می‌کنید.

همچنین می‌توانید جهت خرید لوازم داربست و سایر محصولات مورد نیاز برای ساخت و ساز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بالا
تماس