برای قیمت تماس بگیرید

لوله پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یک پلیمر ترموپلاستیک است که از اتیلن به وجود می آید. این ماده ‌ای است که برای ساخت ل...

 • ۰۹۹۱۵۲۳۷۳۷۱

 • تهران فتح
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله پلی اتیلن (PE) و پلی وینیل کلراید (PVC) لوله های پلاستیکی هستند که اغلب برای ساخت و سازهای زیرزمینی به کار می روند....

 • ۰۹۱۲۱۹۹۲۷۳۰

 • اشرفی اصفهانی به سمت شمال.بعداز پل حکیم
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله پلی اتیلن یک محصول هیدروکربنی به حساب می آید که دوستدار محیط زیست است. این پروفیل به راحتی در اکثر حلال های رایج مت...

 • ۰۹۱۰۱۱۱۲۰۵۴

 • شهرک صنعتی بوعلی
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله پلی اتیلن باید فشار خاصی را تحمل کنند. معمولا از رزین HDPE با وزن مولکولی بالا و خواص مکانیکی خوب استفاده می کنند. ...

 • ۰۲۱۶۶۹۷۶۱۹۵

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

پلی اتیلن (PE) یک ماده ترموپلاستیک است که از پلیمریزاسیون اتیلن به وجود می اید. لوله پلی اتیلن به روش اکستروژن در اندازه...

 • ۰۹۱۰۱۱۱۲۰۵۴

 • همدان خیابان شهدا جنب بانک توسعه تعاون
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
12 اسفند, 1400

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن ؛ محصولات پلاستیک و پلیمری برای چندین دهه مورد استفاده قرار گرفته اند. با پیشرفت های تکنولوژی، محصولات ترموپلاستیک بیشتری در صنایع عرضه پیدا کرده اند و انتظار می رود تغییرات بیشتری صورت گیرد.

صنعت لوله شاهد افزایش تولید و ساخت محصولات با کیفیت بالا بوده است.

بسیاری از مردم تعجب کرده اند که چه ویژگی هایی باعث می شود محصولات تولید شده از مواد اولیه پلی اتیلن برجسته شوند.

عاقلانه است که همیشه جزئیات دقیق محصولی را که می خواهید بخرید جمع آوری کنید.

با تقاضای زیاد برای لوله‌های پلاستیکی، درک اینکه نگاه دقیق به لوله‌های پلی‌اتیلن داشته باشید، لذت بخش است.

خواص بی عیب و نقص لوله های پلی اتیلن آنها را در بازار متمایز می کند.

این لوله ها را می توان برای بسیاری از کاربردها و برای چندین سال استفاده کرد. با این حال، همیشه باید آنها را از یک سازنده معتبر تهیه کنید و از نصب حرفه ای آنها اطمینان حاصل کنید.

لوله پلی اتیلن چیست؟

لوله پلی اتیلن چیست؟

پلی اتیلن به عنوان پرمصرف شده ترین پلاستیک در جهان، یک پلیمر ترموپلاستیک است.

لوله پلی اتیلن اصطلاح گسترده تری است که به هر لوله ترموپلاستیک ساخته شده از گاز اتیلن اشاره دارد.

لوله پلی اتیلن در سبک های متعددی از جمله کم چگالی، اتصال متقابل، وزن مولکولی فوق العاده کم، وزن مولکولی بالا، چگالی متوسط، کلردار عرضه می شود.

لوله پلی اتیلن با چگالی بالا عملکرد قوی و طولانی مدت را با وزن سبک و برچسب قیمت ارائه می دهد.

تاسیسات لوله پلی اتیلن به دلیل طیف متنوعی از کاربردهای ممکن در صنایع تجهیزات معدن، دریایی، مکانیکی و دستگاه و تجهیزات کشاورزی، گزینه جذابی برای خط لوله است.

دوام و انعطاف پذیری بالا به لوله های پلی اتیلن طول عمری بیش از 100 سال می دهد و اغلب عمر آنها بیشتر از طول عمر عملیات است.

در مقایسه با سایر مواد لوله که برای توزیع گاز شهری استفاده می شود، آنها همچنین ضد خوردگی و مقاوم در برابر مواد شیمیایی هستند.

لوله گالوانیزه و ویژگی های آن

خرید لوله گالوانیزه به طور گسترده برای طیف وسیعی از صنایع مانند: حمل و نقل آب، کشاورزی، مخابرات، لوله کشی و…کاربرد دارند.

لوله های آهنی گالوانیزه به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و دوام آن برای استفاده در فضای داخلی و خارجی بسیار مناسب هستند.

فرآیند گالوانیزه کردن این لوله های فولادی آنها را بسیار بادوام کرده و حتی انتخاب محبوبی برای اشیاء مهندسی و ساختمانی در سراسر جهان است.

اگرچه تمام قطعات در فرآیند ساخت لوله گالوانیزه مهم هستند، اما مرحله و تکنیک است که آن را بسیار محبوب کرده است.

در اینجا، لوله های آهنی سخاوتمندانه در حمامی از روی مذاب غوطه ور می شوند.

در اینجا، یک لایه ضخیم و محکم روی سطح فلز پایه آلیاژ می کند. چرا روی؟ زیرا روی ماده ای است که مانع از عبور اکسیژن و آب و زنگ زدگی فلز می‌شود.

هیچ اندازه برای کنترل کیفیت وجود ندارد، زیرا هر تولید کننده راه ها و تکنیک های خاص خود را برای کیفیت و استانداردهای لوله گالوانیزه آهن دارد.

لوله درز جوش کدام است؟

لوله درز جوش که از نام آنها می توان دریافت که دارای شکاف است امروزه بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرارگرفته است.

قیمت خرید لوله درز مستقیم به مراتب کمتر از لوله های بدون درز است. لوله های فولادی جوش داده شده به طور کلی در ساخت و ساز استفاده می شود. قسمت پایین لوله های جوش داده شده به شکل کاربردهای فشار بالا و دیوارهای سنگین است.

لوله های جوش داده شده حتی می توانند مانند لوله های بدون درز کشیده شوند تا درز جوش را پوشانده و سطح بهتری را ارائه دهند.

لوله های جوش داده شده را نیز می توان با دیواره های نازک تر روی لوله های با قطر بزرگتر در مقایسه با، لوله های بدون درز تولید کرد.

از آنجایی که لوله های جوش داده شده به پردازش کمتری نیاز دارند، معمولا سریعتر تولید می شوند و همچنین هزینه کمتری نسبت به لوله های بدون درز دارند.

لوله بدون درز چیست؟

لوله فولادی بدون درز از سطح بیرونی قابل مشاهده است، هیچ شکافی در کل بدنه وجود ندارد.

قیمت لوله های فولادی بدون درز به طور کلی بالاتر از لوله های فولادی جوش داده شده است.

لوله های فولادی بدون درز معمولا در کارخانه ها استفاده می‌شوند.

برای ساخت لوله های بدون درز، اولین مرحله تشکیل یک لوله بدون درز است که به عنوان لوله توخالی مادر شناخته می‌شود. مرکز لوله توخالی در طول این فرآیند توسط یک میله بلند به نام سنبه پشتیبانی می‌شود.

لوله های بدون درز می‌توانند فشار بیشتری داشته باشند زیرا نقطه تمرکز تنش زیادی را که لوله های جوش داده شده دارند، ندارند.

قیمت لوله سبک بدون درز ؛ لوله های بدون درز اغلب سطح تمیزتری دارند به این معنی که کمتر در معرض سوراخ شدن و خوردگی هستند.

مراحل بسیار بیشتری برای ساخت لوله های بدون درز مورد نیاز است، لوله بدون درز زمان بیشتری برای تولید نیاز دارد و می‌تواند گرانتر از همتای جوش داده شده خود باشد.

لوله مسی چیست و چه کاربردی دارد؟

دانستن تفاوت بین انواع لوله‌های مسی و بهترین کاربرد برای هر کدام، به شما کمک می‌کند هنگام شروع یک پروژه تعمیر یا نوسازی لوله‌کشی در خانه خود انتخابی آگاهانه داشته باشید.

لوله های مسی به دلیل دوامشان محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

بر اساس ضخامت آن، چهار نوع لوله مسی وجود دارد که هر کدام استفاده خاص خود را دارند: نوع K (سبز)، نوع L (آبی)، نوع M (قرمز)، لوله های مسی DMW (زرد).

ضخامت لوله مسی نیز تعیین کننده قیمت لوله مسی، درجه فشار و دوام آن و سایر موارد است. نوع K، L و M بیشتر برای توزیع آب استفاده می‌شود، در حالی که لوله مسی DWV بیشتر برای مدیریت زباله استفاده می‌شود.

لوله های مسی سال هاست که در لوله کشی استفاده می‌شود. برخی از لوله کش ها کار با مس را ترجیح می‌دهند زیرا به راحتی نصب می شود و در حین نصب به ابزار کمتری نیاز دارد. لوله های مسی در برابر ضربه خوردن و رشد باکتری ها مقاومت می‌کنند.

لوله ها و کاربرد آنها در صنایع

همانطور که در بالا خواندید تمامی لوله ها از کاربرد و ویژگی های خاصی برخوردار هستند، حتی روند تولید و ساخت آنها نیز با یکدیگر متفاوت است.

امروزه با پیشرفت کارخانه‌ها و تکنولوژی، ساخت لوله ها به صورت اتوماسیون انجام می‌شود.

دستگاه های اتوماسیون صنعتی در بیشتر کارخانه ها و تولیدی ها و صنایع مختلف به کارگرفته می‌شوند که سبب افزایش خط تولید و کیفیت بهتر محصولات شده اند.

هرچه تولیدات به صورت اتوماسیون صورت گیرد، خطاها و اشتباه‌های انسانی در روند تولید و ساخت کمتر می‌شود و همین امر باعث تولیدات بهتر و مقرون به صرفه تری می‌شود.

اتوماسیون صنعتی نه تنها در ساخت لوازم صنعتی و لوله ها کاربرد دارند بلکه در کارخانه های تولید موادغذایی و آرایشی و بهداشتی و… استفاده می‌شوند.

ساخت و تولید انواع لوله به صورت خودکار و اتوماسیون کار را بسیار راحت تر و سریعتر کرده است و نیاز مصرف کنندگان را به سرعت تامین می‌کند.

نتیجه گیری

در این مقاله از بفروش تصمیم داشتیم شما را با انواع لوله پلی اتیلن آشنا کنیم تا برای خرید و نیاز خود بهترین نوع را انتخاب کنید.

در انتها می‌توان نتیجه گرفت لوله گالوانیزه در میان تمام نوع آنها از کاربردهای بیشتری برخوردار هستند و کیفیت و مقاومت بالاتری نسبت به دیگر نوع لوله ها دارند.

اما با این حال امروزه به دلیل استفاده بیش از اندازه از لوله، تمامی نوع آنها مورد استفاده قرارمی‌گیرند.

مجموعه ما با تولید محصولات صنعتی و لوله های پلی اتیلن می‌تواند شما را در زمینه خرید و حتی مشاوره در ارتباط با نیاز شما کمک و راهنمایی کند.

بدانید که قبل از خرید هر نوع محصولی ابتدا باید با دقت و حساسیت بالا به تولید کننده و نوع مواد اولیه به کار رفته در آن در روند تولید توجه کنید.

هرچه تولید کننده معتبرتر و قابل اعتمادتر باشد، خریدی آسان و مقرون به صرفه تری را خواهید داشت.

بالا
تماس