برای قیمت تماس بگیرید

لوله سایز بزرگ از تبدیل یک کویل فلزی به یک لوله فولادی به همراه یک درز قفل مارپیچی 4 لایه به وجود می آید. سایت بفروش امک...

 • 02166141105

 • شادآباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله‌ سایز بزرگ نسبت به لوله‌ درزجوش، مزایا و ویژگی ‌های بی‌ نظیری دارد. در سایت بفروش خرید لوله سایز بزرگ در تهران امکا...

 • 09121085320

 • تهران، جاده مخصوص کرج ، بلوار کرمان خودرو به سمت شهریار ، بعد از پل دوم ، خیابان ستا
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله‌ سایز بالا، یکی از انواع لوله ‌های پرکاربرد به حساب می آید که در صنایع مختلف، کاربردهای متفاوتی دارد. سایت بفروش خر...

 • 021-284232

 • همدان
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله سایز اسپیرال فولادی در سایزهای مختلف 8 الی ۱۲۰ اینچ به صورت اسپیرال رولی تولید می کنند. سایت بفروش فروش لوله سایز ا...

 • 09124264507

 • شادآباد بلوار بهاران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

روش ‌های تولید لوله‌ های فولادی بسیار زیاد است. یکی از روش‌ های تولید این لوله ‌ها، روش اسپیرال است که در آن، لوله ‌های ...

 • 09148580593

 • شاداباد بلوار بهار شمالی مجتمع تجاری پارس فلز بلوکe
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 اسفند, 1400

لوله سایز بالا (اسپیرال)

در این مقاله به قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) و همچنین نکاتی در رابطه با خرید و فروش لوله سایز بالا (اسپیرال) خواهیم پرداخت.

لوله‌‌های سایز بالا از پرکاربردترین تجهیزات و لوله‌ها در صنایع مختلف آبرسانی و انتقال آب روستا و شهر، فاضلاب‌ها، گاز رسانی و صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع دریایی و بسیاری حوزه‌های دیگر هستند که به روش‌های متنوع تولید می‌شوند. یکی از بهترین و پر استفاده‌ترین روش تولید این لوله‌ها، روش اسپیرال است.

لوله‌های سایز بالا اسپیرال، ساخته شده در ابعاد ۵ تا ۱۲۰ اینچ، با ویژگی‌های منحصر به فرد و فوق العاده خود، به طور گسترده در صنایع و مشاغل مختلف به کار گرفته می‌شوند.

این لوله‌ها شیوه نصب آسوده‌ای داشته و برای استفاده در شرایط گوناگون و خم کردن و اعمال تغییرات سازگاری خوبی دارند.

از نکات مثبت دیگر لوله‌های سایز بزرگ اسپیرال می‌توان به این نکته اشاره کرد که این لوله‌ها یکنواختی خوبی دارند و در برابر فشار و ضربه مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهند.

روش تولید این لوله‌ها و پیوستگی در تولید به روش اسپیرال سبب کاهش هزینه‌های اضافه شده و لوله‌های سایز بالا اسپیرال را به محصولاتی به صرفه تبدیل می‌کنند.

دو ویژگی مهم مقاومت و کیفیت بالا و صرفه اقتصادی باعث شده‌اند که لوله‌های سایز بالا اسپیرال در جایگاه پرکاربردترین لوله‌ها در صنایع قرار گرفته و نقش مهمی در صنایع دریایی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب و غیره ایفا کنند.

از کاربردهای مهم و اساسی این لوله‌ها می‌توان به مواردی از جمله استفاده در سیستم آبیاری تحت فشار، لوله‌های انتقال فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، امور گازرسانی، سیستم‌های زهکشی و البته آبرسانی، سیستم انتقال آب روستایی، برون شهری و درون شهری، شبکه‌های جمع آوری فاضلاب، فاضلاب خانگی، کشاورزی و صنعتی، صنایع دریایی و شمع کوبی دریایی، خطوط انتقال کربن مونوکسید و غیره اشاره کرد.

اگر شما هم از صنعتگران و مشتریان این لوله‌ها هستید و بنا به شرایط، به لوله‌های سایز بالا اسپیرال نیاز دارید، خوب است پیش از خرید و نصب این لوله‌ها، از قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) اطلاع کسب کنید.

آگاهی از قیمت روز و عوامل موثر در هزینه لوله‌ها در خرید و فروش لوله سایز بالا (اسپیرال) با قیمت مناسب به شما کمک شایانی می‌کند. در ادامه قصد داریم به قیمت انواع لوله سایز بالا و مسائل پیرامون خرید و فروش این لوله‌ها بپردازیم. با ما همراه باشید.

خرید لوله سایز بالا (اسپیرال)

بررسی قیمت و نکات خرید لوله مانیسمان

لوله سایز بزرگ مانیسمان، با ساختاری بدون درز و جنسی مقاوم، کارایی بسیاری در صنعت دارد. این لوله به خصوص در چند سال اخیر جایگاه خوبی در صنعت پیدا کرده و در صنایع گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رایج‌ترین کاربرد لوله مانیسمان، لوله کشی ساختمان و خطوط انتقال فرآورده‌های نفتی و گاز است. برای خرید لوله مانیسمان حتما مشخصات فنی لوله اعم از قطر، سایز و طول لوله را مورد بررسی قرار دهید.

شایان ذکر است که قیمت لوله مانیسمان به عوامل گوناگونی از جمله سایز، کیفیت و مرغوبیت لوله، شرکت سازنده بستگی دارد.

قیمت خرید لوله مانیسمان با توجه به این پارامترها تعیین شده و معمولا به دلیل مسائل اقتصادی مرتبط با واردات از کشورهای تولید کننده دارای نوسانات بسیار است.

اطلاع از قیمت و خرید لوله گوشتدار

در بخش دوم بررسی قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) خوب است به قیمت و خرید و فروش لوله سایز بالا(اسپیرال) از نوع گوشتدار بپردازیم.

لوله گوشتدار لوله‌ای مقاوم، عمدتا از جنس آهن است که به دلیل قطر زیاد و ضخیم بودن به نام گوشتدار شناخته می‌شود. بیشتر کاربردهای لوله گوشتدار در سایزهای کوچک و بزرگ در صنعت است.

لوله‌های گوشتدار که به عنوان لوله ضخیم‌بار هم به کار برده می‌شوند، در صنایع مختلف از جمله سیستم‌های هیدرولیک، پنوماتیک، تعبیه جک‌های کوچک در صنعت، لوله‌های فشار قوی و مصارف صنعت خودرو سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت خرید لوله گوشتدار به ضخامت لوله و جنس متریال سازنده آن بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت و خرید لوله گوشتدار می‌توانید به کارخانجات تولید کننده این لوله‌ها مراجعه نمایید.

فروش لوله سبک بدون درز

هنگامی که فشار افزایش می‌یابد، استفاده از لوله‌های بدون درز جوش مثل مانیسمان سبک کارایی بیشتری دارد. لوله‌های مانیسمان بدون درز را به خاطر ضخامت کمی که دارند، لوله‌های بدون درز سبک می‌گویند.

خرید و فروش لوله سبک بدون درز معمولا جهت مصارف خانگی، لوله کشی ساختمان و همچنین گاز کشی صنعتی انجام می‌شود.

شایان ذکر است که قیمت فروش لوله سبک بدون درز نیز با نوسانات قیمت لوله‌ها و بازار آهن متحمل تغییراتی می‌شود.

قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال)

فروش لوله استیل کاربردی در صنایع غذایی

لوله‌هایی که برای انتقال سیالات و گازها در کارخانجات و کارگاه‌های مربوط به صنایع غذایی و لبنی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند، به عنوان لوله‌های استیل صنایع غذایی شناخته می‌شوند.

مراجعه به مراکز فروش لوله استیل صنایع غذایی و خرید این نوع لوله‌ها از الزامات هر کارخانه تولید کننده مواد غذایی و شیری است.

برای اطلاع از قیمت فروش لوله استیل صنایع غذایی خوب است بدانید که قیمت این نوع لوله، به کیفیت و نوع لوله، ضخامت و وزن آن، گرید فولاد به کار رفته، نوسانات بازار و البته هزینه‌های ساخت و حمل و نقل آن بستگی دارد.

قیمت لوازم و اتصالات داربست

لوازم داربست در واقع اتصالاتی هستند که به عنوان بست داربست و لوازم آن، داربست را سر هم می‌کنند.

کیفیت و مرغوبیت این لوازم از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که بست‌ها و لوازم مرغوب هستند که می‌توانند داربست مستحکم را بنا کنند.

قیمت لوازم داربست به طور لحظه‌ای و با نوسانات بازار در حال تغییر است. برای خرید این لوازم خوب است از قیمت لوازم داربست در هر زمان آگاه باشید و در زمان مناسب اقدام به خرید نمایید.

اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه

و اما در آخرین بخش از مقاله قصد داریم به خرید و فروش لوله سایز بالا (اسپیرال) از نوع گالوانیزه بپردازیم. لوله فولادی گالوانیزه از پرکاربردترین لوله‌ها در صنایع مختلف و تاسیسات است.

قیمت لوله گالوانیزه به عوامل گوناگونی بستگی داشته و با در نظر گرفتن پارامترهای متعدد موثر در قیمت محاسبه می‌شود.

افزون بر این، قیمت لوله گالوانیزه نیز مانند بسیاری لوله‌های سایز بالا اسپیرال دیگر (که قبلا ذکر کردیم)، با نوسانات بازار دچار تغییر می‌شود و قیمت ثابتی برای این لوله وجود ندارد.

سخن پایانی

در این نوشته سعی کردیم به طور کامل و کاربردی به عوامل موثر در قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) پرداخته و نکاتی جهت خرید و فروش لوله سایز بالا (اسپیرال) را به شما همراهان گرامی متذکر شویم.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطلاع از قیمت انواع لوله‌ها خوب است به وبسایت‌های اینترنتی معتبر و یا مراکز و کارخانجات حضوری عرضه این محصولات مراجعه نمایید.

بالا
تماس