برای قیمت تماس بگیرید

فروش لوله درز مستقیم گاز خانگی با قیمتی مناسب را از ما بخواهید. لوله درز مستقیم گاز خانگی لوله ‌ای برای انتقال گاز است. ...

 • 09384485179

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
26 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

قیمت لوله درز مستقیم گاز خانگی در بازار چندان بالا نیست. لوله درز مستقیم گاز خانگی کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارد. ل...

 • 021-22871628

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
26 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

فروش لوله درز مستقیم گاز خانگی امروزه اهمیت زیادی دارد. یکی از نکات مهمی که در خرید لوله درز مستقیم گاز خانگی باید به آن...

 • 09124264507

 • شادآباد بلوار بهاران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
26 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خرید انواع مختلف لوله درز مستقیم گاز خانگی به راحتی از طریق شرکت ما قابل انجان است. لوله درز مستقیم گاز خانگی یکی از بهت...

 • 09161186055

 • بازارآهن شادآباد بهاران یک مجتمع نمونه پارس طبقه همکف پلاک 32
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
26 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خرید لوله درز مستقیم گاز خانگی به راحتی قابل انجام است. لوله درز مستقیم گاز خانگی جز دسته بندی های لوله درزدار مستقیم اس...

 • 09129563725

 • زنجان شهرک صنعتی علی آباد انتهای بلوار روزبه خیابان اردیبهشت
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
26 بهمن, 1400

لوله درز مستقیم گاز خانگی

ممکن است نام لوله درز مستقیم گاز خانگی برای شما آشنا باشد ولی دقیق ندانید که این لوله چیست و چه کاربرد و نقش‌هایی در صنعت خواهد داشت.

به طور کلی می‌توان بیان کرد که لوله درز مستقیم به آن دسته از لوله‌هایی اطلاق می‌شود که از برش ورق‌های فولادی و جوشکاری در کنار همدیگر به وجود می‌آیند.

همان طور که از اسم این لوله‌ها مشخص است، دارای درز‌های جوش خورده می‌باشند و به طور کلی یک پارچگی نخواهند داشت. حالا که تا حد زیادی با لوله درز مستقیم گاز خانگی آشنا شدید، باید این را نیز بدانید که در بازار امروزی، این لوله‌ها را با نام‌های دیگری از قبیل لوله جوشی یا لوله درز جوش مستقیم نیز شناخته می‌شوند.

لوله درز‌های مستقیم را می‌توان یکی از پر کاربردترین لوله‌های موجود در بازار دانست که در صنایع متفاوت مورد بهره قرار می‌گیرد و از کاربرد‌های متنوعی برخوردار است.

با پیشرفت صنایع متفاوت این لوله‌ها را نیز در سایز‌های متفاوت و با تحمل فشار‌های متنوع طراحی کردند و ساختند، اما باید بدانید که فشار تحمیل شده حد مشخصی ندارد و برای تحمل فشار‌های بیشتر از یک حد مشخص مناسب نخواهد بود.

در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با خرید لوله درز مستقیم و خرید لوله درز مستقیم تست آب بیشتر آشنا کنیم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

لوله درز مستقیم گاز خانگی

آزمایش‌ها و استاندارد‌های لوله‌های درز مستقیم

اولین قدم برای تولید لوله درز مستقیم گاز خانگی این است که مقاومت آن‌ها را تحت آزمایش قرار دهیم تا استاندارد‌های ضروری را برای استفاده‌های مختلف از این لوله‌ها اخذ کنیم.

در نتیجه برای این که سلامت لوله و مقاومت محل برش خورده را مورد تست و بررسی قرار دهیم، پس از تولید این لوله ها، آب را با فشار زیادی از میان این لوله‌ها عبور می‌دهیم و از این طریق قادر خواهیم بود تا مقاومت نهایی لوله درز جوش مستقیم را مورد بررسی کامل قرار دهیم.

انجام این آزمایش و تست برای بررسی استاندارد‌های ضروری در استفاده‌های این لوله‌ها مورد نیاز می‌باشد. به علاوه در حین این آزمایش، براده‌هایی که حاصل از جوشکاری لوله‌های درز مستقیم بوده نیز از لوله خارج می‌گردد و به این طریق لوله‌ها شست و شو می‌شوند و تمیز می‌گردند. برای اطلاع از قیمت لوازم داربست می‌توانید به سایت بفروش مراجعه کنید.

مهم‌ترین کاربرد‌های استفاده از لوله درز مستقیم کجاست و در چه صنایعی از این لوله استفاده به عمل می‌آید؟

همان طور که در ابتدای مقاله نیز بیان کردیم نیز، کاربرد‌های لوله درز مستقیم بسیار زیاد و متنوع بوده و در اکثر موارد در زمینه تولید پروفیل، لوله‌های ساختمانی و لوله‌های انتقال گاز مورد استفاده قرار گرفته می‌شوند. لوله‌های درز مستقیم گاز خانگی را برای انتقال گاز در خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند.

علاوه بر موارد ذکر شده، از همین لوله‌ها که آن‌ها را از جنس‌هایی همچون فولاد و یا پلی اتیلن می‌سازند نیز برای منتقل نمودن گاز در نیروگاه ها، پالایشگاه‌های پتروشیمی و همچنین کارخانجات صنعتی استفاده می‌نمایند.

در کنار موارد عنوان شده، از لوله‌های درز جوشی برای انتقال دادن مایعات با فشار پایین بهره گرفته می‌شود. به طور معمول ضخامت لوله‌های درز مستقیم گاز خانگی را بین ۴ الی ۱۰ میلی متر طراحی می‌کنند و در بازار سایر‌های ۱۰ الی ۱۸ آن در دسترس قرار دارد.

به طور خلاصه می‌توان برخی از مهم‌ترین کاربرد‌های لوله درز مستقیم گاز خانگی را در صنعت به شرح زیر بیان کرد:

ساختن سازه‌های فولادی مختلف
تأسیسات خانگی همانند شوفاژها و…
صنعت معدن
منتقل کردن مواد پتروشیمی
ساختن پایه اسکله و پل و همچنین استفاده در صنعت تونل‌سازی
تولید نمودن پروفیل‌های قوطی
صنایع کشتی‌سازی

نحوه تولید لوله‌های درز مستقیم گاز خانگی

نحوه تولید لوله‌های درز مستقیم گاز خانگی به چه صورتی می‌باشد؟

حقیقت این است که ساخت لوله‌های درز مستقیم کاری پیچیده است و نیاز به مهندسی و طراحی‌های خاص می‌باشد و به جز افراد متخصص در این حوزه، سایر افراد قادر نخواهند بود لوله درز مستقیم با کیفیت مناسب تولید نمایند.

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به طور خلاصه شما را با روش تولید لوله درز مستقیم گاز خانگی آشنا کنیم تا در صورتی که قصد خرید لوله درز مستقیم تست آب را دارید با آگاهی بیشتری دست به انتخاب بزنید.

برای تولید کردن لوله درز مستقیم جوشی، در نخستین گام بایستی ورقه‌ها را با عرض‌های مشخص برش داد و در ادامه آن‌ها به شکل لوله در می‌آیند.

سپس این لوله‌ها در کنار همدیگر قرار می‌گیرند و برای اتصال به هم، جوشکاری می‌شوند. در قدم آخر و پس از خنک شدن قسمت‌های جوشکاری شده، زمان آن رسیده تا است‌های مربوط به مقاومت لوله‌ها اجرا شود.

اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید در بازار، لوله‌های درز مستقیم بدون تست نیز وجود دارد و افراد قادر هستند این لوله‌های درز مستقیم گاز خانگی را با قیمت کمتری خریداری کنند.

لوله‌های بدون درز بهتر است یا لوله‌های درزدار؟

لوله‌های API کاری که در دسته انواع لوله‌های درز مستقیم خانگی به شما می‌آیند یک جایگزین مناسب برای لوله‌های بدون درز به حساب می‌آیند.

در واقع به طور کلی باید گفت که هر کدام از این لوله ها، معایب و مزایای مختص به خود را دارد و هر یک برای کاربرد خاصی مناسب‌تر می‌باشد. لوله‌های درز دار به این دلیل که طی فرایند ساخته شدن از روش‌های ساده‌تری برخوردار می‌شوند، از هزینه ممتری نیز برخوردار می‌باشند و در نتیجه گزینه مناسب‌تری نیز برای افرادی که بودجه محدود دارند، هستند.

البته باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که لوله‌های بدون درز همانند مانیسمان برای منتقل کردن سیال با فشار بالا مناسب می‌باشند اما لوله‌های درز دار گزینه مناسبی برای منتقل کردن این سیالات به حساب نمی‌آیند.

باید بدانید که قیمت لوله مانیسمان و قیمت لوله داربست به موارد متعددی وابسته می‌باشند و عوامل زیادی هستند که روی قیمت لوله مانیسمان و قیمت لوله داربست تاثیر می‌گذارند.

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان را با خرید لوله درز مستقیم و خرید لوله درز مستقیم فشار آب آشنا کنیم.

لوله درز مستقیم گاز خانگی در واقع یکی از انواع مختلف لوله‌های درز مستقیم به شمار می‌آید و دارای جنس‌های مختلفی از جمله فولاد و پلی اتیلن می‌باشد.

از این لوله‌ها برای منتقل کردن کار در خانه‌ها و صنایع متفاوت همانند. نیروگاه ها، پتروشیمی و سوله‌های صنعتی و… استفاده به عمل می‌آید.

به طور کلی این لوله‌ها دارای نقش مهمی در گازرسانی می‌باشند و از این جهت بایستی تحت نظر استانداردهای ضروری ساخته شوند.

در صورتی که شما عزیزان در زمینه فروش لوله سایز بالا (اسپیرال) و فروش لوله درز مستقیم گاز API نیاز به مشاوره و راهنمایی‌های بیشتری دارید می‌توانید با کارشناسان و متخصصان با تجربه ما ارتباط برقرار نمایید و نسبت به رفع مشکلات خود اقدام کنید.

بالا
تماس