برای قیمت تماس بگیرید

عرضه انواع لوله درز مستقیم صنعتی در سایت بفروش امکان پذیر است. یکی از محصولات تولیدی از فولاد ساده کربنی، لوله درز مستقی...

 • 021-66143682

 • بازار آهن شاداباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
27 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

فروش انواع لوله درز مستقیم تست آب در اکصر شرکت های صنعتی قابل انجام است. این لوله را به روش گرم و توسط ورق های سیاه نورد...

 • 09126110118

 • خ ملت (شرق تهران)
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
27 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خرید و فروش لوله درز مستقیم صنعتی یکی از پرکاربردترین لوله ها در صنایع مختلف به حساب می ¬آید. در سایت بفروش خرید و فروش ...

 • 09123112471

 • تهران ، بازاراهن شادآباد ، بلوار بهار شمالی ، مجتمع تجاری پارس فلز ، بلوک E ، پلاک 2
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
27 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

فروش لوله درز مستقیم صنعتی باکیفیت از پرکاربردترین و رایج ترین لوله در صنایع به حساب می آید. سایت بفروش خرید این محصول ر...

 • 09123112471

 • تهران ، بازاراهن شادآباد ، بلوار بهار شمالی ، مجتمع تجاری پارس فلز ، بلوک E ، پلاک 2
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
27 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خرید لوله درز مستقیم تست آب از جمله لوله های درزدار به حساب می اید که از ورق فولادی به وجود می ایند. سایت بفروش خرید این...

 • 02166798113

 • اتوبان فتح روبروی خ فتح 17 خ حاج اکبری پلاک 3
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
27 بهمن, 1400

لوله درز مستقیم تست آب

امروزه کاربرد لوله درز مستقیم تست آب در صنعت به صورت روز افزون در حال افزایش است. به همین منظور برای کارفرمایان قیمت لوله درز مستقیم تست آب، از اهیمت ویژه‌ای برخوردار است. عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت لوله درز مستقیم تست آب تأثیر‌گذار هستند.

برای مثال، برخی از این موارد، ضخامت و طول لوله‌ها است. با توجه به نیاز شما، تولید‌کنندگان می‌توانند لوله درز مستقیم تست آب را در ضخامت‌های متفاوتی تولید کنند. معمولاً این لوله‌ها با ضخامت ۲ میلی‌متر و بیشتر از آن تولید می‌شوند.

شایان ذکر است که هر چه ضخامت این لوله‌ها بیشتر باشد، دوام و استحکامشان نیز بیشتر خواهد شد. البته طبیعی است که قیمت لوله درز مستقیم تست آب نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

همچنین گاهی اوقات افراد نیازمند لوله‌های درز مستقیم در طول‌های مختلفی برای امر انتقال هستند. بنابراین در هنگام خرید و فروش لوله درز مستقیم تست آب، به ضخامت و طول آن‌ها نیز توجه کنید.

اخیراً لوله‌های بسیار زیادی برای انتقال آب و گاز در بازار عرضه شده‌اند. لوله‌های اسپیرال و‌ مانیسمان نیز از انواع دیگر لوله‌های انتقال مواد به حساب ‌می‌روند. در ادامه با انواع این لوله‌ها و روش‌های خرید و فروش لوله درز مستقیم تست آب بیشتر آشنا خواهیم شد.

لوله درز مستقیم تست آب

قیمت خرید لوله درز مستقیم

در گذشته، یکی از معمول‌ترین جنس‌ها برای تولید لوله درز مستقیم تست آب، جنس سرب بوده است. اما امروزه به منظور جلوگیری از ابتلا به سرطان و بیماری‌های دیگر، از فولاد استفاده می‌شود. پروسه تولید این لوله‌ها، اندکی پیچیده می‌باشد. ‌

یه همین منظور قیمت خرید لوله درز مستقیم ممکن است در شرایطی بیش از انتظار شما باشد. اما شما می‌تواند با خرید و فروش لوله درز مستقیم تست آب از مراکز ارزان‌تر، هزینه‌های خود را مقداری کاهش دهید.

مراحل ساخت این محصول بدین شکل است که در ابتدا ورق‌های سیاه، از میان غلتک‌ها رد شده و به شکل U برش داده می‌شوند. سپس در مرحله آخر، دو سمت این ورق‌ها جوش داده می‌شود.

بنابراین همانطور که اشاره شد، فرایند تولید در قیمت لوله درز مستقیم تست آب بسیار اهیمت دارد. از دیگر موارد تأثیر‌گذار، می‌توان به مقدار انرژی مصرفی، قیمت مواد اولیه‌ای همچون فولاد و ورق سیاه و همچنین وزن نهایی لوله‌ها اشاره کرد.

عوامل این چنینی نه تنها در خرید و فروش لوله درز مستقیم تست آب ، بلکه در قیمت لوله‌های اسپیرال و مانیسمان نیز بی‎تاثیر نیستند.

خرید لوله درز مستقیم گاز خانگی

پیش از خرید لوله درز مستقیم گاز خانگی ، بهتر است ابتدا در خصوص کاربرد این لوله‌ها اطلاعاتی را کسب کنید. لوله درز مستقیم گاز خانگی همانطور که از نامش پیدا است، برای انتقال گاز به خانه‌ها، پتروشیمی‌ها، کارخانه‌ها، سوله‌ها و… استفاده می‎شود.

به همین منظور مناسب‌ترین مواد اولیه برای تولید این لوله‌ها، پلی‌اتیلن یا فولاد می‌باشد. انتقال گاز به مراکز مختلف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین منظور، این لوله‌ها باید استحکام و مقاومت بالایی در برابر فشار گز انتقالی از خود نشان بدهند.

یکی از مهم‌ترین مراحل در تولید لوله درز مستقیم گاز خانگی، درست همانند لوله‌های آب، استفاده از جوش برای به هم متصل کردن دو سمت ورق‌ها است.

تقریباً می‌توان ادعا کرد که عوامل تأثیر‌گذار در قیمت لوله درز مستقیم تست آب و لوله درز مستقیم گاز خانگی با هم یکسان و مشابه‌اند. فولاد یکی از ماده‌های اولیه‌ای است که برای تولید هر دو مدل این لوله‌ها قابل استفاده می‌باشد.

خرید و فروش لوله درز مستقیم تست آب

فروش لوله درز مستقیم گاز ( API)

یکی دیگر از لوله‌های بسیار پر کاربرد در صنعت، لوله درز مستقیم گاز است. این نوع از لوله‌های انتقال گازی است که در ساختمان‌سازی‌ها بسیار پر طرفدار می‌باشد.

در ایران نیز تولید‌کننده‌های بسیاری اقدام به ساخت و عرضه این محصول کرده‌اند. اما با توجه به آلیاژ منتخب هر کارگاه تولیدی، ممکن است قیمت فروش لوله درز مستقیم گاز (API) متفاوت باشد.

بهتر است قبل از اقدام به خرید و فروش لوله درز مستقیم تست آب و همچنین لوله درز مستقیم گاز (API)، از ویژگی‌های آن محصول مطلع شوید.

خوشبختانه امروزه در ایران نیز برخی از تولیدکنندگان موفق شده‌اند تا محصولاتی با کیفیت بسیار مناسب را در بازار ارائه دهند. این محصول را می‌توان با توجه به محیط مورد استفاده از آن، در ضخامت‌ها و طول متفاوتی سفارش داد.

بنابراین قبل از ثبت سفارش لوله مورد نظر خود، ابتدا تمام مسائل محیط کار را در نظر بگیرید. تنها در این صورت است که می‌توانید از خرید خود رضایت داشته باشید.

فروش لوله سایز بالا ( اسپیرال )

لوله‌های اسپیرال را لوله‌های بدون درز نیز مینامند. یکی از نیاز‌های بسیار مهم صنعت، لوله‌های بدون درز می‌باشد. گاهی اوقات حتی با وجود جوش‌های بسیار محکم در طرفین ورقه‌ها، باز هم ایمنی به اندازه کافی رعایت نمی‌شود.

به همین دلیل، وجود لوله‌هایی همچون لوله‌های اسپیرال بسیار پر اهمیت می‌شود. همانطور که قبلاً هم اشاره شد، برخی از عوامل تعیین‌کننده در قیمت لوازم داربست، از جمله لوله‌های اسپیرال، ضخامت و طول آن‌ها می‌باشد. هر چه لوله ضخیم‌تر باشد، ایمنی نیز به شکل بهتری رعایت می‌شود. اما در مقابل، میزان متریال مورد استفاده نیز افزایش می‌یابد.

خوب است بدانید که متریال مورد استفاده برای ساخت لوله‌های اسپیرال، فولاد می‌باشد. یکی از تفاوت‌های بسیار جالب لوله‌های اسپیرال با دیگر لوله‌های انتقالی، در تعداد مراحل ساخت است.

برخی از لوله‌های اسپیرال ساخته شده یک مرحله‌ای و برخی دیگر دو مرحله‌ای نام دارند. اسپیرال یک مرحله‌ای، از رایج‌ترین مدل‌های موجود در بازار می‌باشد. در هنگام خرید و فروش لوله سایز بالا (اسپیرال) به این نکات دقت فرمایید.

قیمت لوله درز مستقیم تست آب

قیمت لوله مانیسمان

لوله های مانیسمان نیز از انواع دیگری از لوله‌های بدون درز به شمار ‌می‌روند. بیشترین کاربرد لوله‎های‌ مانیسمان، در حمل و انتقال گاز، نفت و پتروشیمی است. به همین دلیل این لوله‌ها در کنار لوله‌های اسپیرال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

لوله‎های ‌مانیسمان نوعی داربست به شمار ‌می‌روند. با توجه به این موضوع، عوامل تعیین ‌کننده در قیمت لوازم داربست ، در قیمت لوله‌ مانیسمان نیز تأثیر دارد.

به دلیل حساسیت بالایی که این لوله‌ها دارند، مواد اولیه مورد استفاده برای تولید آن‌ها، آلیاژ‌های مرغوب است. یکی از آلیاژ‌های بسیار مورد استفاده در ساخت لوله‌ مانیسمان، آلیاژ کربن استیل می‌باشد.

شرکت‌های عرضه‌کننده لوله‌ مانیسمان، معمولاً قیمت‌های متفاوتی را برای این محصول ارائه می‌دهند. خوب است قبل از خرید کالا، از کیفیت مواد استفاده شده و مراحل ساخت محصولات اطمینان حاصل کنید.

بالا
تماس