برای قیمت تماس بگیرید

لوله‌ از جمله اجسامی به حساب می آید که دو طرف آن باز است و کاربردهای زیادی را از آن شاهد هستیم. برای خرید و اطلاع از قیم...

 • ۰۹۱۲۰۶۰۲۹۸۰

 • کیلومتر 4 بزرگراه فتح بازار فولاد واستیل ایران بلوک 2 پلاک 119
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
4 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

استیل در واقع آلیاژی از آهن است که کربن کمی دارد. این فلز با توجه به ترکیبات و خواص مکانیکی از اهداف و کاربردهای متفاوتی...

 • ۰۲۱۶۶۸۰۷۰۰۴

 • قم
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
4 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله استنلس استیل صنعتی یا ضدزنگ به دلیل ترکیباتی که برخوردار است در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت خوبی دارد. خرید و فروش ...

 • ۰۹۱۲۵۵۵۵۸۵۵

 • تهران - آهن مکان - فاز 2 شرقی - پلاک 304
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
4 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

فولاد ضد زنگ ماده ای همه کاره است که از یک آلیاژ فولاد و درصد کمی از کروم به وجود می آید. افزودن کروم به فولاد مقاومت آن...

 • ۰۹۱۲۹۱۵۹۹۷۶

 • مشهد،بلوارتوس
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
4 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله استنلس استیل صنعتی یکی از انواع لوله های فولادی است که مقاومت و استحکام بالایی دارد. خرید لوله استنلس استیل صنعتی د...

 • ۰۹۱۲۳۱۰۷۹۴۱

 • تهران ، جاده قدیم کرج ، کیلومتر 5 تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
4 اسفند, 1400

لوله استیل صنعتی

لوله استیل صنعتی جزء لاینفک زندگی بشر است. چه در زندگی روزمره برای انتقال و استفاده از سیالاتی مانند آب و گاز و چه در صنعت برای تولید و جابه جایی مایعات و… .

در بخش صنعت می توان گفت که یکی از مهم ترین بخش ها در ابتدای ساخت در هر کارخانه داروسازی علاوه بر طرح های توسعه، بررسی نقشه های خطوط لوله می باشد.

برای تغییر مسیر لوله، تغییر قطر لوله، تکان دادن مداوم لوله و… از اتصالات استفاده می شود.

در سیستم‌های لوله‌کشی با توجه به نوع اتصال، تجهیزات و اتصالات مخصوص به خود را دارند، مثلا سیستم‌های لوله‌کشی بر اساس نوع اتصال به سه گروه کمانشی، سوکتی و کوپلینگ‌های پیچی تقسیم می‌شوند.

انواع لوله های استیل کاربردهای متفاوتی دارند و هر کدام مناسب برای یک صنعت و تجارت مورد استفاده است. در این مقاله می‌خواهیم شما را با انواع لوله استیل صنعتی و کاربردها و ویژگی های آنها آشنا کنیم.

لوله آلومینیوم چیست و چه کاربردی دارد؟

لوله آلومینیوم نرم و انعطاف پذیراند و رنگ آنها شبیه به رنگ نقره ای است.

لوله های آلومینیومی به دلیل چگالی کم و وزن سبک و مقاومت در برابر خوردگی، در بسیاری از موارد مانند مراقبت های بهداشتی، هوافضا، محصولات تفریحی، قطعات ماشین آلات، سیستم های هیدرولیک خودرو و حمل و نقل، برق خورشیدی، یخچال ها و… کاربرد دارند. برای خرید لوله آلومینیوم می‌توانید به سایت بفروش مراجعه کنید.

هنگامی که آلومینیوم در معرض یک محیط خورنده قرار می گیرد، یک پوشش غیرفعال تشکیل می دهد که از خوردگی بیشتر جلوگیری می کند.

آلومینیوم خالص برای کاربردهای لوله کشی صنعتی استفاده نمی شود.

هر لوله آلومینیوی که به صورت تجاری در دسترس است، اساسا از آلیاژهای آلومینیوم ترکیب شده با عناصر آلیاژی مانند روی، مس، منگنز، منیزیم و سیلیکون ساخته شده است.

البته استحکام تسلیم و هم استحکام کششی لوله های آلومینیوم در مقایسه با لوله های فولادی بسیار کمتر است.

لوله های فولادی تقریبا 3 برابر قوی تر از لوله های آلومینیومی هستند.

منظور از لوله استیل دکوراتیو چیست؟

خرید لوله استیل دکوراتیو از انواع لوله های صنعتی به شمار می‌رود که ضخامت کمی دارند و دارای درزهایی هستند که البته به لوله استیل درزدار هم شناخته می‌شوند.

این نوع یکی از پرطرفدارترین و پرمصرف‌ترین لوله استیل صنعتی است که امروزه در بازار به میزان بالایی عرضه می‌شود.

اما یکی از کاربردهایی که لوله استیل دکوراتیو دارد، صنعت دکوراسیون داخلی است.

این لوله ها با انواع مختلفی که دارند اعم از نازک و طرحدار، طلایی، مات و… با توجه به نیاز و سلیقه کاربران استفاده می‌شوند.

از لوله استیل دکوراتیو به دلیل راحتی در پاکیزگی و ضدعفونی کردن و به خصوص مقاومت در برابر خوردگی، بیشتر در دکور و تزئینات داخلی استفاده می‌شود.

برای مثال در منازل و ویلاهای لوکس از لوله استیل دکوراتیو برای استخرها، شیرالات مدرن آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده می‌کنند.

شما می‌توانید بهترین لوله دکوراتیو را از مجموعه ما با تعرفه ای مناسب و کیفیتی مطلوب خریداری کنید.

کاربرد لوله استیل صنایع غذایی

لوله استیل ضد زنگ در بسیاری از صنایع کاربردهای فراوانی دارد.

استیل ضد زنگ بسیار تطبیق پذیر است و به راحتی می توان آن را برای هر کاربرد، شخصی سازی کرد.

استیل ضد زنگ انواع مختلفی دارد و برخی از این مواد حتی دوام بیشتری نسبت به سایرین دارند.

قیمت لوله استیل صنایع غذایی به طور گسترده در تجهیزات پردازش مواد غذایی، از جمله خطوط آب گرم، قابلمه ها و تابه ها، سطوح، قفسه ها استفاده می‌شود.

همچنین در برابر حرارت بسیار مقاوم است و دارای خواص ضد حریق است.

با این حال، لوله استیل صنایع غذایی برای همه کاربردهای غذایی مناسب نیست اما خوشبختانه بسیاری از انواع آنها با تجهیزات آماده سازی و فرآوری مواد غذایی سازگار هستند.

استفاده از آن در تجهیزات فرآوری مواد غذایی تا حد زیادی به این دلیل است که به راحتی در دسترس است.

در کارخانه های مواد غذایی به دلیل ویژگی هایی که از لوله استیل صنایع غذایی نام برده شد برای تولیدات استفاده می‌شود.

تفاوت لوله درز جوش و لوله بدون درز

لوله بدون درز از یک شمش فولادی گرد جامد ساخته شده است که حرارت داده می شود و روی یک قالب فشرده می‌شود، تا زمانی که استیل به یک لوله توخالی تبدیل شود. برای خرید لوله درز مستقیم گاز API می‌توانید به سایت بفروش مراجعه کنید.

درصد کربن در استیل بر سختی، استحکام کشسانی و شکل پذیری فولاد کربنی تأثیر می‌گذارد.

لوله استیل بدون درز کربن، یا شمش فولاد جامد از لوله مویرگی از طریق سوراخ ساخته می‌شود، لوله فولادی کربن بدون درز در صنعت فولاد چین از جایگاه مهمی برخوردار است.

لوله درز جوش با شکل دادن سرد نوار مسطح، ورق یا صفحات به شکل گرد یا دایره ای توسط دستگاه خم کن غلتکی یا صفحه ای ساخته می‌شود.

سپس لوله بدون مواد پرکننده با استفاده از یک منبع انرژی بالا جوش داده می‌شود.

لوله درز جوش را می توان در سایزهای بزرگ و بدون محدودیت سایز تولید کرد.

لوله های جوش داده شده معمولا برای حمل و نقل آب، نفت یا گاز در مقادیر زیاد استفاده می‌شوند. برای خرید و فروش لوله مانیسمان ، لوله سبک بدون درز و خرید لوله گوشتدار می‌توانید به سایت بفروش مراجعه کنید.

ساخت لوله استیل صنعتی در اتوماسیون صنعتی

به دلیل اتوماسیون شدن کارخانه ها و صنایع مختلف، تولید و عرضه محصولات و لوازم صنعتی بسیار آسان و سریعتر از گذشته انجام می‌شود.

اتوماسیون صنعتی سبب شده است کیفیت بالا برود و میزان تولیدات افزایش یابد و علاوه بر آن خطاهای انسانی در فرایند تولید کاهش داشته باشد.

ساخت لوله استیل صنعتی در صنایع امروز با استفاده از دستگاه های خودکار و اتوماسیون صورت می‌گیرد و مناسب با تقاضای مصرف کنندگان تولید می‌شوند.

اتوماسیون صنعتی این است که دستگاه ها و لوازم صنعتی در کارخانه ها و تولیدی ها و.. به صورت خودکار و با برنامه نصب شده بر روی آنها فرایندی را برای تولید انجام می‌دهند.

استقبال بیش از اندازه تولیدکنندگان از اتوماسیون صنعتی و خرید خدمات صنعتی سبب شده است ساخت و پیشرفت دستگاه های صنعتی به صورت روزافزون بالا برود.

در مجموعه ما انواع لوله استیل صنعتی با پیشرفته ترین دستگاه های دنیا در حال تولید و عرضه به شما مشتریان گرامی می‌باشد.

نتیجه گیری

در انتها باید بدانید که تولیدکننده ای که تصمیم به خرید از آن را دارید باید قابل اعتماد و مورد تایید سازمان های مختلف باشد تا بهترین کیفیت را با تعرفه ای مناسب به شما ارائه دهند.

همانطور که اشاره شد لوله آلومینیوم که انواع متفاوتی دارند برای بسیاری از نیازهای خانگی و صنعتی امروزه مناسب خواهند بود.

مجموعه ما با بیش از سالها تجربه در زمینه ساخت لوله های صنعتی می‌تواند بهترین کیفیت را با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهد، شما می‌توانید با مشاوره از افراد با تجربه و متخصص ما بهترین نوع لوله صنعتی را برای نیاز خود انتخاب کنید.

علاوه بر آن مجموعه ما در ساخت لوله استیل دکوراتیو برای دکورهای داخلی منازل و ویلاهای شما بسیار سابقه درخشانی داشته است.

بررسی کیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب یکی از اهداف ما برای جلب رضایت مشتریان می‌باشد.

بالا
تماس