برای قیمت تماس بگیرید

لوله استیل صنایع غذایی بسته به نوع هر يک از صنایع در آلياژهای 304 و 316 و در دو فرم درزدار و بدون درز در بازار قابل عرضه...

 • ۰۹۱۴۳۱۶۷۵۴۵

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
7 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله استیل صنایع غذایی برای صنایع مختلفی کاربرد دارد. خرید لوله استیل صنایع غذایی در بوشهر با مراجعه به سایت بفروش قابل ...

 • ۰۹۱۲۳۰۲۳۶۲۷

 • بوشهر
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
7 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله استیل صنایع غذایی در کارخانجات سوسیس وکالباس بسیار پرکاربرد و قابل استفاده هستند. خرید و فروش لوله استیل صنایع غذای...

 • ۰۹۱۲۳۶۶۹۳۲۳

 • تهران -لاله زار جنوبی پاساژ اتحادیه طبقه همکف پلاک 38
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
7 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

جالب است بدانید که لوله استیل شیری در دو شکل بدون درز و درزدار تولید و در بازار به فروش می رسند. همچنین با توجه به کاربر...

 • ۰۹۱۲۱۷۱۰۸۴۰

 • بازار آهن ، شادآباد ، 17 شهریور
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
7 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

لوله استیل صنایع غذایی، به دلیل برخورداری ازمقاومت بالا در برابر خوردگی در صنایع مختلف به کار می رود. برای خرید لوله است...

 • 021۸۸۳۲۸۸۴۲

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
7 اسفند, 1400

لوله استیل صنایع غذایی

در این مطلب قصد داریم عوامل تأثیر‌گذار بر روی قیمت لوله استیل صنایع غذایی را بررسی کنیم. در ابتدا خوب است بدانید که لوله استیل صنایع غذایی، در کارخانجات تولید مواد غذایی مانند شیر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این لوله‌ها را می‌توانید در طول‌های متفاوتی، بسته به نیاز خودتان خریداری کنید. بنابراین در هنگام خرید و فروش لوله استیل صنایع غذایی ، یکی از عواملی که باید به آن توجه داشته باشید، طول این لوله‌ها است. لازم به ذکر است که هرچه طول لوله انتخابی شما بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. لوله‌های مورد استفاده در صنایع غذایی را معمولاً از جنس استیل می‌سازند.

استیل، در مقابل واکنش‌های شیمیایی مواد غذایی، به خوبی پایدار است. بنابراین می‌توان ادعا کرد که لوله‌های استیلی، تا حدی در حفظ کیفیت مواد غذایی نیز تأثیر دارند. قیمت لوله استیل صنایع غذایی ، با توجه به ماده اولیه آن یعنی استیل محاسبه می‌شود.

شما می‌توانید آخرین قیمت لوله استیل صنایع غذایی را از طریق کارشناسان ما در مجموعه بفروش جویا شوید. ما همواره با کیفیت‌ترین محصولات را در اختیار خریداران خود قرار می‌دهیم.

خرید لوازم داربست

در هنگام خرید لوازم داربست ، تهیه برخی از تجهیزات، باید در بالای لیست خرید قرار بگیرد. به عنوان مثال، خرید و فروش لوله استیل صنایع غذایی از مواردی است که باید در لیست هر کارخانه صنایع غذایی صورت بگیرد.

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این لوله‌ها، می‌توان به بدون درز بودن آن‌ها اشاره کرد. لوله‌های درز دار، معمولاً با جوش‌های بسیار محکمی که توسط جوشکاران انجام می‌شود، به استحکام و دوام خوبی دست پیدا می‌کنند. اما ایمنی و دوام آن‌ها هرگز همانند لوله‌های بدون درز نمی‌شود. همین موضوع دلیلی برای پر متقاضی بودن این دست از لوله‌ها می‌باشد.

فرآیند ساخت و تولید لوله‌های بدون درز، در مقایسه با لوله‌های درز دار اندکی طولانی‌تر است. بنابراین طبیعی است اگر در هنگام خرید و فروش لوله استیل صنایع غذایی ، با قیمت بالاتری مواجه شوید. از جمله لوازم دیگری که باید خریداری شود، لوله‌های اتصالات است. شما برای هدایت لوله استیل صنایع غذایی به سمت دستگاه‌ها، به لوله‌های اتصالات نیاز دارید. ما در سایت بفرش، تمام نیاز‌های کارخانه شما را با کمترین قیمت ممکن تأمین می‌کنیم.

خرید و فروش لوله استیل صنایع غذایی

خرید لوله مانیسمان

ازنکات بسیار مهم در خصوص لوله‎های‌ مانیسمان باید به مقاومت در برابر شرایط آن‌ها اشاره کرد. این لوله‌ها در برابر تغییرات آب و هوا و همچنین تغییر فشار محیط، به خوبی مقاوم هستند. اگر قصد خرید لوله‌ مانیسمان را دارید، باید بدانید که ایمنی در کارخانه شما به خوبی حفظ خواهد شد.

همانند لوله استیل صنایع غذایی، لوله‎های‌ مانیسمان نیز جز لوله‌های بدون درز به شمار ‌می‌روند. قیمت لوله استیل صنایع غذایی و لوله‎های‌ مانیسمان تا حدی مشابه یکدیگر است. ‌

مانیسمان نیز از جنس فولاد میباشد. اما باید بدانید که برای ساخت لوله‌ مانیسمان، از نوع خاصی از فولاد استفاده می‌شود. کاربرد لوله‎های‌ مانیسمان در صنایع غذایی، دارویی و نفت است. لوله‎های ‌مانیسمان، به دلیل نداشتن درز در بدنه‌شان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای انتقال نفت و گاز به شمار ‌می‌روند. شایان ذکر است که می‌توان این نوع از لوله‌ها را با توجه به نیاز شما درز دار نیز تولید کرد.

فروش لوله گوشتدار

به زبان ساده لوله های گوشتدار نوعی از لوله به شمار میروند که دارای ضخامت نسبتا بالایی هستند. خوب است بدانید که لوله‎های مانیسمان نیز در شرایطی جز لوله‎های گوشتدار محسوب می شوند.

در حقیقت مهم‎ترین ویژگی لوله‎های گوشتدار، ضخامت بالای آن‎ها است. ضخامت بالا در این لوله‎ها باعث شده تا در صنایعی همچون پتروشیمی بسیار مورد استفاده قرار بگیرند.

از دیگر مزایای ضخامت بالای این لوله‎ها می توان به مقاومت در برابر فشار و مقاومت در برابر تغییر شکل اشاره کرد. از سمتی ضخامت این لوله‎ها باعث شده تا از آن‎ها در انتقال آب و انتقال سیالات نیز استفاده کرد.

این لوله‌‎ها به دلیل کاربرد بسیار گسترده‎ای که در صنعت دارند، تقریبا تمام فروشگاه‎های لوازم داربست اقدام به فروش لوله گوشتدار کرده اند. شما می توانید در هنگام خرید و فروش لوله استیل صنایع غذایی اقدام به خرید لوله گوشتدار نیز کنید.

قیمت لوله استیل صنایع غذایی

فروش لوله سبک بدون درز

لوله سبک بدون درز نام دیگر لوله‎های ‌مانیسمان است. همانطور که گفته شد، لوله‎های‌ مانیسمان را می‌توان به صورت لوله گوشتدار نیز خریداری کرد. با توجه به نیاز خود و ماده مورد نظر انتقالی، سعی کنید مناسب‌ترین نوع این لوله‎ها را خریداری کنید.

از لوله‌های سبک بدون درز نیز می‌توان در خطوط انتقال گاز بهره برد. فولاد استفاده شده در تولید این لوله‌ها، دلیلی بر مقاومت و استحکام بالای آن‌ها به شمار می‌رود. اما باید بدانید که دوام لوله سبک بدون درز، در مقایسه با لوله‌های گوشتدار، تنها اندکی پایین‌تر است. شما به راحتی می‌توانید از فروشگاه‌های اینترنتی که به فروش لوله سبک بدون درز اقدام کرده‌اند، لوله مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال)

لوله اسپیرال جز لوله‌های درز دار طبقه‌بندی می‌شود. این نوع از لوله‌ها فرایند تولید نسبتا پیچیده‌ای دارند. ابتدا ورقه‌های فولادی به صورت مارپیچ برش داده می‌شوند. سپس برش‌های ایجاد شده به وسیله جوش به هم متصل می‌شوند. جوشکاران در هنگام جوش دادن این لوله‌ها باید دقت بسیار زیادی را به کار ببرند.

در غیر اینصورت، استحکام لوله‌های اسپیرال به حد مناسبی نخواهد رسید. در چنین وضعیتی ممکن است ایمنی نیز به خطر بیفتد. اما گاهی ممکن است حتی با وجود دقت بالا در پروسه جوش دادن لوله اسپیرال، باز هم نشتی‌هایی در آن‌ها وجود داشته باشد.

در چنین زمانی از این لوله‌ها در پایه سازه‌ها استفاده می‌شود. بنابراین چنین مسائلی در قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) ، بسیار حائز اهمیت هستند.

قیمت لوله گالوانیزه

لوله‌های گالوانیزه از متداول‌ترین انتخاب‌ها در هر صنعتی به شمار ‌می‌روند. این لوله‌ها در حقیقت همان لوله‌های معمولی هستند. ماده اولیه برای تولید لوله گالوانیزه، آهن سفید است. آهن سفید در برابر خوردگی و زنگ زدن مقاومت لازم را از خود نشان نمیدهد.

به منظور افزایش مقاومت آن‌ها در برابر زنگ زدن، از گالوانیزه به عنوان روکشی برای آهن سفید استفاده می‌شود. تنها در این صورت می‌توان عمر مفید لوله‌ها را بالاتر برد. قیمت لوله گالوانیزه با توجه به مراحل و فرآیند تولید آن مشخص می‌شود. شما در استفاده از لوله‎های گالوانیزه با هیچ محدودیتی رو به رو نخواهید بود. این لوله‎ها مقاومت نسبتا خوبی دارند.

بالا
تماس