برای قیمت تماس بگیرید

استخدام راننده بابکت یک شرکت کاغذ سازی جهت تکمیل کادر خودر اقدام به استخدام راننده بابکت در زنجان نموده است. بیمه و حقوق...

 • 09100266778

 • زنجان
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
25 آذر, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

استخدام راننده بابکت استخدام راننده بابکت در بندر عباس با کار راحت در یک شرکت معتبر فولادی صورت می گیرد. پرداخت حقوق به ...

 • ۰۹۰۳۴۲۷۴۵۹۳

 • بندر عباس
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
25 آذر, 1400

8,000,000 تومان (قابل توافق)

راننده بابکت جویای کار راننده بابکت جویای کار هستم ، راننده بیل مکانیکی ، لودر و مینی لودر بابکت می باشم. آماده همکاری ب...

 • ۰۹۱۹۲۷۶۲۶۰۶

 • تهران ، ازگل
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامهخیر
25 آذر, 1400

5,000,000 تومان (قابل توافق)

شرکت پیمانکاری جهت تمیل کادر پروژه اقدام به استخدام راننده بابکت در یزد می نماید. راننده بابکت و راننده کمپرسی با بیمه و...

 • 09177053897

 • یزد
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
25 آذر, 1400

راننده بابکت

امروزه بابکت و یا همان مینی لودرها در صنعت ایران بسیار رواج پیدا کرده است، این ماشین آلات دارای کاربردهای بسیار وسیعی هستند به گونه‌ای که تا به امروز از آن‌ها در صنایع مختلف استفاده شده‌اند.

راننده بابکت در حقیقت پشت یک لودر کوچک خواهد نشست که سایز کمی نیز دارد؛ اما قدرت و سرعت بالایی را دارند و نیازمند به تجربه هستند. شما با خرید بابکت می‌توانید از آن در صنایع مختلفی اعم از راه سازی، کشاورزی، معدن، ساختمان سازی و… استفاده کنید.

لازم به ذکر است به این نوع از ماشین آلات می‌توان تجهیزات و وسایل یدکی مختلفی متصل کرد و از آن برای انجام کارهای مختلف در یک پروژه استفاده کرد، قیمت لوازم یدکی بابکت با توجه به نوع آن و نیاز شما تعیین می‌شود. بابکت دارای انواع مختلفی هستند که بهتر است هنگام استخدام راننده بابکت در خصوص ویژگی‌های خاص ماشین آلات صحبت کنید.

راننده بابکت

مزایای استفاده از راننده بابکت چیست؟

ماشین آلات و یا به زبان ساده‌تر لودرهایی که توسط شرکت بابکت تولید و عرضه شده‌اند دارای نقاط قوت و مزیت‌های بی شماری هستند که شما با استخدام راننده بابکت بهتر می‌توانید از این خصوصیات استفاده کنید. مزیت استفاده از این ماشین آلات عبارت‌اند از:

تنوع بالا در نوع بابکت

دسترس داشتن اندازه‌ها و قدرت‌های مختلف

راحتی راننده بابکت

کیفیت بالا در خصوص قطعات استفاده شده در آن

قابلیت نصب تجهیزات مختلف، فروش لوازم یدکی بابکت به راحتی صورت می‌گیرد

دارای سیستم دو سرعت

دارای سیستم هدایت پیشرفته

دارای سیستم چرخش دو حالت

دارای کاربردهای فراوان با توجه به شرایط و فضا

تعمیر بابکت به آسانی صورت می‌گیرد و مقرون به صرفه تر خواهد بود

انواع لودر‌های بابکت که نیازمند به راننده می‌باشند؟

لودرها و ماشین آلاتی که در شرکت بابکت تولید شده‌اند برای انجام کارهای سبک در پروژه‌های مختلف اعم از ساختمان سازی، راه سازی، کشاورزی و… مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هنگام خرید بابکت به این نکته توجه داشته باشید که این ماشین آلات در انواع متنوعی وجود دارند؛ اما به صورت کلی در 2 دسته چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری تقسیم بندی شده‌اند.

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که می‌توان برای این ماشین آلات بیان کرد این است که طراحی این ماشین آلات به گونه است که تجهیزات مختلفی اعم از بیل، غلتک و مته‌ به آن متصل می‌شود. خرید و فروش ماشین آلات حفاری با توجه به نیاز شما باید صورت گیرد.

در ادامه برخی از شناخته شده‌ترین انواع بابکت که نیازمند به راننده بابکت هستند را برای شما ارائه داده‌ایم:

راننده بابکت

 • لودر‌های اسکید استیر

می‌دانیم که شرکت بابکت سازنده اولین لودرهای SKID STEER در دنیا معرفی شده است، این نوع از لودرها با دارا بودن فناوری بالایی که این شرکت در طراحی آن‌ها استفاده کرده است امروزه به پرفروش‌ترین ماشین آلات فشرده و کوچک در سراسر دنیا تبدیل شده است که می‌توان به کاربردهای آن اعتماد کامل داشت.

راننده بابکت باید به خوبی بداند که این دسته از لودرها در سری s تولید شده‌اند که شامل S850، S770، S740، S650، S630، S590، S595، S570، S550، S450 و S70 هستند. قیمت لودر نیز با توجه به بزرگ و کوچک بودن آن‌ها متغیر خواهد بود به عنوان مثال در این سری مدل 750 بزرگ‌ترین لودر معرفی شده است در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

 • لودر‌های کمپکت ترک

از دیگر لودرهای بابکت که نیازمند به استخدام راننده بابکت هستند، لودر COMPACT TRACK بوده امروزه آن را به عنوان قدرتمندترین و راحت‌ترین لودرهای این شرکت می‌شناسند.

این لودرها به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد خود اعم از چرخ‌های زنجیری، اندازه متوسط، قدرت بالا و.. می‌تواند با تمامی شرایط کار کند.

این نوع از لودرها به عنوان سری T شناخته شده است که شامل مدل‌های، T740، T650، T630، T595، T590، T550، T870، T770 و T450 است. مدل 870 در این دسته بزرگ‌ترین و قوی‌ترین لودر به شمار می‌رود.

 • لودر‌های مینی ترک

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که می‌توان برای بابکت نام برد اندازه کوچک و قدرت بالای آن‌ها می‌باشد. به همین دلیل شما نیازمند به استخدام راننده بابکت خواهید بود که بتواند با این ماشین آلات به خوبی کار کند.

لودرهای MINI TRACK به دلیل داشتن اندازه کوچکی که دارند به راحتی در مکان‌ها  فضاهایی که هیچ ماشین آلاتی قادر به کارکرد در آن جا نیست می‌تواند به خوبی از خود عملکرد نشان دهد. این دسته از لودرهای بابکت به عنوان سری MT شناخته شده باشد.

راننده بابکت باید به خوبی بداند که این لودرها در دو مدل MT85 و MT55 تولید شده‌اند و باید بتواند به خوبی با تمامی مدل‌ها کار کند. تنها تفاوتی که در این دو مدل وجود دارد محل قرار گیری آن‌ها می‌باشد. در مدل 55 این لودر باید از آن بر روی زمین کار بکشید، این در حالی است که در مدل 85 آن می‌توان بر روی دستگاه دیگری بایستند.

راننده بابکت نیازمند کار

 • لودر‌های حفار

لودرهای EXCAVATORS بابکت یکی از پرکاربردترین و قدرتمندترین تجهیزات این شرکت به شمار می‌روند. در زمان خرید و فروش ماشین آلات حفاری به این نکته توجه داشته باشید که در این صنعت تنوع بسیار گسترده‌ای وجود دارد و برای هر یک از آن‌ها تجهیزات زیادی قابلیت نصب دارند.

بدون شک بابکت به راحتی می‌تواند نیازهای شما را به صور کامل بر طرف کند. قیمت لوازم یدکی بابکت با توجه به لودر حفاری شما تعیین خواهد شد. لودرهای حفاری بابکت در عنوان e وارد بازار شده‌اند که در مدل‌های E10، E20، E26، E32، E35، E42، E45، E50، E55، E63 و E85 قابل خریداری هستند.

راننده بابکت باید به خوبی بداند که مدل 85 در این سری از بقیه بزرگ‌تر بوده و از فناوری‌های پیشرفته‌تری بهره گرفته است. قیمت لودر بابکت با توجه به اندازه و قدرت‌هایی که دارند و با توجه به پروژه‌ای که شما قصد استفاده از آن را دارید محاسبه می‌شوند.

ویژگی‌های راننده بابکت

راننده بابکت باید به خوبی با تمامی کاربردهای این ماشین آشنایی داشته باشد و توانایی رانندگی در محیط‌های مختلف صنعتی را نیز داشته باشد.

ماشین آلات بابکت دارای تنوع زیادی در جلو بندی می‌باشند اعم از برف‌روب، جارو، باکت، بیل بکهو، چکش و پیکور حفاری، کاتر آسفالت و…در هنگام استخدام راننده بابکت به این نکته توجه داشته باشید که راننده باید با تمامی این عوامل و نحوه کار با آن‌ها را به خوبی بداند و بتواند در پروژه‌های مختلف از آن استفاده کند. برای اجاره بابکت می‌توایند به سایت بفروش مراجعه نمایید. 

وزن این دستگاه‌ها به دلیل ابعاد کوچک‌تری که دارند بسیار کمتر از ماشین آلاتی مانند بیل مکانیکی و… دارند در نتیجه احتمال واژگونی آن‌ها در زمین‌های ناهموار نیز بیشتر می‌باشد.

راننده بابکت باید مهارت‌ها و تجربه‌های زیادی در خصوص کنترل این ماشین آلات کوچک داشته باشند. علاوه بر این موضوع راننده باید به خوبی در خصوص مسائل فنی بابکت اطلاعات داشته باشد در صورت بروز آسیب بتواند به تعمیر بابکت دست بزند.

بالا
تماس