برای قیمت تماس بگیرید

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) می گوید تصفیه فاضلاب یکی از رایج ترین اشکال کنترل آلودگی در شرکت تجهیزات است که مفتخر به ...

 • ۰۹۱۲۲۷۹۴۶۳۳

 • تجریش
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

در تلاش برای کاهش چشمگیر هزینه ها و ایجاد پایداری، تأسیسات صنعتی بیشتری تصمیم می گیرند فاضلاب را در محل تصفیه کنند. آن ر...

 • ۰۹۳۶۵۳۱۳۷۱۸

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

گزینه های دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب صنعتی با بازگشت سریع سرمایه را در نظر بگیرید تا فراتر از انطباق و کاهش اثرات زیست...

 • ۰۹۱۳۲۰۵۶۶۱۸

 • اصفهان شهرک صنعتی دولت آباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

آب در فرآیند تولید مدرن نقش حیاتی دارد. در سطح پایه، آب برای پالایش مواد خام مانند فلزات، چوب و پلاستیک به منابع اصلی تو...

 • ۰۲۱۸۸۷۲۱۰۹۲

 • میدان آرژانتین - خیابان عماد مغنیه - نبش کوچه بیست و پنجم
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

مرحله ثانویه فرآیند تصفیه برای حذف حداکثر 85 درصد از مواد آلی باقی مانده به وجود می آید. راه ‌های مختلفی برای دستیابی به...

 • ۰۹۱۳۲۰۵۶۶۱۸

 • اصفهان شهرک صنعتی دولت آباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب

فاضلاب‌ها مواد آلوده‌ای به شمار ‌می‌روند که در اثر فعالیت‌ انسان‌ها به وجود آمده‌اند. بخش عظیمی از آب مورد نیاز ما انسان‌ها را فاضلاب‌ها آلوده کرده‌اند.

به همین دلیل استفاده از دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب تبدیل به یکی از مهم‌ترین نیاز‌های امروزه بشر شده است. آب آشامیدنی و مورد استفاده افراد نباید با مواد شیمیایی، آلاینده‌ها و مواد سمی ترکیب شده باشد.

در صورتی استفاده چنین آبی، مشکلات زیان باری برای افراد پیش خواهد آمد. در آزمایشگاه‌های آب و فاضلاب، قبل از رسیدن آب آشامیدنی به دست افراد، آزمایشی تحت عنوان تحلیل کیفیت آب صورت خواهد گرفت. این آزمایش درصد مجاز آلاینده‌ها و موادشیمیایی موجود در آب را بررسی می‌کند.

در صورتی که میزان این مواد در حد مجاز باشد، می‌توان از آن آب برای مصارف خانگی هم استفاده کرد.

در ادامه با تجهیزات بسیار گسترده دستگاه آب و فاضلاب بیشتر آشنا خواهیم شد. همچنین به بررسی عوامل تأثیر‌گذار در قیمت دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب نیز خواهیم پرداخت.

به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید. پس از مطالعه این مقاله، در هنگام خرید و فروش دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب با مشکلات کمتری رو به رو خواهید شد.

دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب

فروش پمپ کف کش

فروش پمپ کف کش تحت عنوان مدل‌های مختلف این محصول صورت می‌گیرد. هر کدام از مدل‌های متنوع پمپ کف کش، از ویژگی‌ها مختلفی برخوردار هستند.

بنابراین در هنگام خرید و فروش دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب، به ویژگی‌های هر کدام از محصولات و کارایی آن‌ها بسیار دقت فرمایید. قیمت دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب با توجه به مدل آن‌ها و کاربرد‌هایی که دارند مشخص می‌شود.

پمپ کف کش با نیرویی که ایجاد می‌کند موجب حرکت سریع آب از مخازن می‌شود. با توجه به سرعت بالای حرکت آب، شن و ماسه‌های موجود در آب قادر به خروج از مخازن نیستند.

بنابراین پمپ‌های کف کش در این مرحله تا حدی آب را از وجود آلودگی‌ها پاک می‌کنند. با توجه به قدرت هر کدام از این پمپ‌های کف کش، قیمت آن‌ها نیز متفاوت است.

بنابراین یکی از عوامل تأثیر‌گذار در قیمت دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب همین موضوع است. یکی از مشکلات آپارتمان‌ها، جمع شدن بیش از حد آب است.

در چنین زمانی، می‌توان برای حل این مشکل از پمپ‌های کف کش استفاده کرد. این پمپ‌ها به خوبی می‌توانند آب جمع شده در نقطه‌ای را به نقطه‌ای دیگر انتقال دهند.

افراد زیادی برای کنترل میزان آب جمع شده در آپارتمان‌ها اقدم به خرید و فروش دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب کرده‌اند.

خرید پمپ چاه

پمپ‌های چاه انواع متعددی را شامل می‌شوند. تقریبا میتوان ادعا کرد که پمپ‏‎های چاه تولید شده، برای تمام چاه‌های موجود قابل استفاده هستند. تفاوتی ندارد که چاه مد نظر شما کم عمق هستند یا عمیق و سطحی.

از هر نوع چاهی که باشند، امروزه پمپ مخصوص آن‌ها نیز طراحی و تولید شده است. برای مثال، مناسب‌ترین پمپ برای چاه‌های سطحی، پمپ‌های سانتریفیوژی هستند. این پمپ‌ها فشار نسبتاً کمی دارند.

اما می‌توانند حجم آب بالایی را کنترل کنند. فراموش نکنید که خرید پمپ‌های سانتریفیوژی برای چاه‌های عمیق تصمیم درستی نمی‌باشد.

چاه‌های کم عمق، چاه‌هایی هستند که فاصله دهانه تا سطح آب نهایتاً ۷ متر باشد. قیمت دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب، با توجه محصول انتخابی و عمق چاه مد نظر شما مشخص می‌شود. بهتر است پیش از خرید پمپ چاه، در خصوص این محصول اطلاعاتی را به دست‌آورید.

قیمت پمپ شناور

پمپ شناور از اصلی‌ترین راه حل‌هایی است که می‌تواند موجب افزایش فشار آب بشود. در برخی از مناطق، افراد با کمبود فشار آب مواجه هستند. به همین دلیل در جهت حل چنین مشکلاتی اقدام به خرید و فروش دستگاه و تجهیزات آب و فاضلاب از جمله پمپ‌های شناور کرده‌اند.

در هنگام خرید پمپ‌های شناور، ارتفاع محل سکونت خود را از منبع آب در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، اگر ساکن طبقه دوازدهم ساختمان هستید، باید پمپ شناوری را تهیه کنید که قدرت بالایی داشته باشد.  تنها در این صورت مشکل فشار آب شما حل خواهد شد. قدرت موتور این محصول تأثیر بسیار مستقیمی در قیمت پمپ شناور دارد.

فروش دستگاه تصفیه

بسیاری از افراد از کیفیت آب مصرفی خود رضایت کافی ندارند. بهترین پیشنهاد برای این افراد استفاده از دستگاه تصفیه است. این دستگاه ها حجم بسیار کمی را اشغال می کنند.

اما در مقابل مراحل تصفیه آب را بدون کوچک ترین مشکلی پشت سر می گذارند. ما نیز در سایت بفروش، اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب کرده ایم.

شما می توانید مدل مورد نظر خودتان را در میان انبوه مدل‎های متنوع این محصول انتخاب و خریداری کنید.

در صورتی که در خصوص خرید این کالا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. میتوان با اضافه کردن فیلتر مینرال، املاح مفید را به آب آشامیدنی اضافه کرد.

قیمت انواع مخزن

امروزه با توجه به نیاز صنایع مختلف، مخازن متفاوتی با جنس‌های متنوع تولید شده‌اند. به عنوان مثال مخازن پلی‌ اتیلنی برای انتقال و نگهداری آب از بهترین انتخاب‌ها به شمار ‌می‌روند. مخازن استیلی نیز از مخازنی هستند که در پتروشیمی‌ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

اما در میان انواع مخزن‌ها، مخازن پلی‌ اتیلنی به دلیل جنس خاص و منحصر به فردی که دارند بسیار محبوب شده‌اند. خوب است بدانید که تولیدکنندگان می‌توانند در صورت درخواست شما عزیزان، مخازن را در تعداد لایه‌های بالاتر تولید کنند.

به عنوان مثال امروزه می‌توان مخازن پلی‌ اتیلنی سه لایه را نیز در بازار خریداری کرد. شما می‌توانید قیمت انواع مخزن ها را در سایت بفروش مشاهده کنید. تمامی محصولات موجود در این سایت، از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند.

خرید دستگاه و تجهیزات کشاورزی

کشاورزی جز صنایعی به شمار می رود که نیاز به تجهیزات پیشرفته ای دارد. خرید دستگاه و تجهیزات کشاورزی یکی از ملزومات شروع فعالیت‎های کشاورزی است. به همین منظور، پیش از خرید هر محصولی، باید با ویژگی‎های آن‎ها آشنا شوید.

به عنوان مثال، یکی از تجهیزات مهم برای کشاورزان، نهر کن است. نهر کن‎ها به شما این امکان را می‎دهند تا قسمت‎هایی از زمین را که احتمال می‎دهید در آن نقاط آب باشند را به راحتی حفر کنید. نهر کن‎ها را میتوانید با توجه به عمق حفاری آن‌ها انتخاب و خریداری کنید.

بالا
تماس