برای قیمت تماس بگیرید

مرحله ثانویه فرآیند تصفیه برای حذف حداکثر 85 درصد از مواد آلی باقی مانده به وجود می آید. راه ‌های مختلفی برای دستیابی به...

 • ۰۹۱۲۰۳۲۶۳۲۰

 • قشم
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

تمام دستگاه های تصفیه آب دارای فیلتر آب هستند. برای اطلاع از قیمت مناسب دستگاه تصفیه به سایت بفروش مراجعه کنید.فیلتر کرب...

 • ۰۹۹۱۸۱۹۶۱۷۹

 • تهران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

این روزها آب آشامیدنی خالص، تمیز و سالم به راحتی در دسترس قرار نمی گیرد. رشد جمعیت، توسعه صنعتی و تخریب محیط زیستی از دل...

 • ۰۹۱۲۰۲۰۵۹۷۵

 • شیراز
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

دسترسی به آب آشامیدنی سالم و تمیز یک ضرورت برای همه افراد به حساب می آید. برای خرید و فروش دستگاه تصفیه به سایت بفروش مر...

 • ۰۹۱۲۰۲۰۵۹۷۵

 • اهواز
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

همانطور که می دانید، آب آشامیدنی تمیز برای حفظ سلامت خود ضروری است. مشکل مصرف آب لوله کشی این است که سموم مضر و ترکیبات ...

 • ۰۹۳۶۳۴۷۷۱۲۶

 • فاضل آباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
17 اسفند, 1400

دستگاه تصفیه

قبل از بررسی و راهنمای خرید و فروش دستگاه تصفیه آب ابتدا باید به این نکته توجه کنیم دستگاه تصفیه آب چه کاربرد‌هایی دارد و برای چه مصارفی می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

آب‌های آشامیدنی به دلیل اینکه در مسیر خود با املاح معدنی موجود در خاک آغشته می‌شوند که برخی از این املاح برای انسان مفید و برخی مضر هستند بنابراین لازم است آب‌های مصرفی قبل از اینکه به خانه‌ها برسند با استفاده از تجهیزات تصفیه آب پاکسازی شوند تا به استاندارد‌های لازم آب‌های آشامیدنی برسند.

اما ممکن است در برخی نقاط همچنان این تجهیزات بزرگ تصفیه آب موجود نباشد برای همین باید از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

دستگاه تصفیه آب خانگی به تجهیزاتی گفته می‌شود که در درون یک پکیج قرار می‌گیرد و با استفاده از روش‌های مخصوص املاح، آلاینده و آلودگی آب‌ها را از بین ببرد.

دستگاه‌های تصفیه معمولاً بین ۳ تا ۸ فیلتر دارند که دستگاه‌های با ۵ فیلتر عموماً بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همینطور قیمت دستگاه تصفیه به موارد بسیاری بستگی دارد از جمله اینکه چه تعداد فیلتر تصفیه در آن قرار دارد، حجم آبی که می‌تواند تصفیه کند چقدر است، شرکت سازنده آن، ایرانی یا خارجی بودن آن و …

خرید و فروش دستگاه تصفیه معمولاً در فروشگاه‌های مربوط به لوازم خانگی و فروشگاه‌هایی که ابزار و وسایل جانبی منازل را دارند انجام می‌شود.

همچنین خرید و فروش دستگاه تصفیه در سایت‌های فروش که نمایندگی مجاز شرکت‌ها هستند نیز انجام می‌شود. البته قیمت دستگاه تصفیه بازه قیمتی گسترده‌ای دارد که با توجه به عوامل بالا قیمت‌گذاری می‌شود. حدود این بازه قیمتی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان است.

طرز کار دستگاه تصفیه

طرز کار دستگاه تصفیه

دستگاه‌های تصفیه آب به ترتیب مراحل زیر انجام می‌شود.

ابتدا آب آلوده وارد مخزن تصفیه می‌شود، در عبور از فیلتر اولیه ذرات خاک، شن، ماسه، مواد جامد بزرگ جدا می‌شوند، وارد مرحله کلر زدایی می‌شود و به آب ماده کلر افزوده می‌شود، پس از آن برای شفاقیت آب و اینکه بوی بد کلر از بین برود از فیلتر بعدی عبور می‌کند، در پایان نیز بررسی می‌شود تا آب با استاندارد‌های موجود یکی باشد و از آخرین فیلتر عبور کند.

پس از طی کردن موارد بالا آب از طریق لوله‌های آب‌رسانی شهری وارد لوله‌های منازل می‌شود و از شیر منازل جاری می‌شوند.

پمپ کف کش چیست؟

پمپ‌های کف کش برای استفاده در استخر‌ها، چاه‌ها، چاله‌ها، برکه‌های باریک و… استفاده می‌شوند و در دو نوع کف کش سه فاز و کف کش تک فاز موجود هستند.

پمپ‌های کف کش تک فاز برای مصارف خانگی و برای محیط‌های کوچک استفاده می‌شوند و پمپ‌های کف کش سه فاز برای مصارف صنعتی و کشاورزی که محیط‌هایی اکثرا بزرگ با قطر و عمق بزرگی هستند استفاده می‌شود. بدنه این پمپ‌های کف کش به نسبت نیاز کاربران جنس‌های متفاوتی از جمله چدنی، آلومینیومی، استیلی دارند. نحوه کار پمپ کف کش این است که باید حتماً در داخل آب قرار بگیرد که شروع به کار کند و گرنه موتور آن می‌سوزد.

پمپ کف کش انواع مختلفی دارد که به اختصار آن‌ها را نام می‌بریم: ساده، دارای قطع کن برقی(فلوتردار)، کف کش آب از بغل، کف کش آب از رو، کف کش بادی و …

فروش پمپ کف کش از طریق نمایندگی‌های مجاز آن‌ها صورت می‌گیرد. این نوع پمپ‌ها انواع ایرانی، چینی، ترکی دارند که با توجه به نیاز و مساحت مصرفی می‌توانیم آن‌ها را تهیه کنیم.

همچنین فروش پمپ کف کش از طریق فروشگاه های لوازم یدکی منازل نیز به فروش می رسد و قیمت های متفاوتی بین بازه ۲ میلیون تا ۵ میلیون دارد.

آشنایی با پمپ چاه

پمپ چاه شامل دو نوع عمیق و کم عمق می‌باشد. پمپ چاه عمیق برای ارتفاع‌های بالاتر از ۷ متر استفاده می‌شوند و پمپ چاه کم عمق آب را با استفاده از یک یا چند لوله به بیرون پمپ می‌کند.

برخی از پمپ‌های چاه آب بر روی زمین قرار می‌گیرند و در کنار مزارع کشاورزی برای تهیه آب شیرین مورد نیاز هستند.

برای خرید پمپ چاه باید به نکاتی که در ادامه گفته می‌شود توجه کنیم: به انواع پمپ چاه‌ها دقت کنیم و ویژگی‌های هر کدام را به طور دقیق آشنایی داشته باشیم، ویژگی‌های خوب را به طور مشخص جدا کنیم، برند‌های معروف را تشخیص دهیم، ویژگی‌های کاربردی آن‌ها بررسی شود و …

قیمت خرید پمپ چاه در سایت های ارائه دهنده ای کالا قیمتی بین ۳ میلیون تا ۷ میلیون دارد.

پمپ شناور

در ابتدا سعی می‌کنیم با پمپ شناور و کاربرد آن در صنعت آشنا شویم. پمپ شناور همان پمپ چاه عمیق یا پمپ آبیاری نیز به آن می‌گویند. پمپ‌های شناور معمولاً به صورت یکپارچه و یا دو تکه موجود هستند و در هر دوی این نوع‌ها موتور در پایین پمپ قرار دارد تا بتواند از طریق آب خنک شود.

پمپ شناور انواع مختلفی دارد که آن‌ها را بیان می‌کنیم: پمپ شناور چاه عمیق، پمپ شناور فاضلاب و تخلیه، پمپ شناور تخلیه.

پمپ شناور کاربرد‌های گسترده‌ای از جمله اطفا حریق، تأمین آب اضطراری، آتش نشانی، شستشوی صنعتی، سیستم آب‌رسانی مسکونی، استفاده در آب نما‌ها و… دارد.

قیمت پمپ شناور نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله نوع پمپ، برند پمپ، میزان توانایی پمپ، پمپ در چه موردی استفاده می‌شود و… و با توجه به آن پمپ شناور قیمت‌گذاری می‌شود که در بازار قیمت پمپ شناور هزینه ای بین ۳ تا ۱۰ میلیون تومان دارد.

فروش مواد و لوازم آب و فاضلاب

فروش مواد و لوازم آب و فاضلاب که شامل لوله‌های فاضلاب، پمپ‌های آبی، دستگاه‌های تصفیه و… می‌شود در فروشگاه‌های لوازم قطعات یدکی عرضه می‌شود و یا در نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های تولیدی عرضه می‌شود که قیمت آن‌ها کاملاً تحت نظارت شرکت‌ها و صنایع تولیدی است.

همچنین می‌توان از سایت‌های فروش مواد و لوازم آب و فاضلاب نیز قطعات مورد نیاز را تهیه کرد و با توجه به نظرات کاربران بهترین انتخاب را داشت.

معرفی انواع مخزن

در چند دهه گذشته به دلیل کم آبی و بارش کم باران در برخی مناطق ایران، استفاده از مخازن آبی بسیار گسترده شده است.

این مخازن که از جنس پلی‌اتیلن هستند می‌توانند مقدار آب زیادی را برای مدت زمان تقریباً زیادی در خود نگهداری کنند.

این مخزن دارای یک شیر است که برای استفاده از آب مخزن می‌توان از طریق این شیر به آن دسترسی پیدا کرد. مخزن‌های آبی متفاوتی با قیمت‌ها و برند‌های متفاوتی وجود دارند که باید با توجه به نیاز و زمینه مورد استفاده آن‌ها را انتخاب کرد.

قیمت انواع مخزن به مواردی از جمله حجم آن‌ها، جنس مواد کار گرفته شده در آن‌ها، شرکت سازنده این مخزن‌ها و… بستگی دارد که در بازار قیمتی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان دارد.

برای بدست آوردن قیمت انواع مخزن می توانیم به فروشگاه های اینترنتی نیز مراجعه کنیم تا نظرات کاربران را هم برای هر کدام از مخزن ها متوجه شویم.

نحوه تهیه ماشین آلات و لوازم یدکی کشاورزی

همانطور که می‌دانیم کلید شروع کشاورزی وجود ماشین آلات و لوازم یدکی کشاورزی است. زیرا باید این لوازم به کمک کشاورز بیایند تا بتوان کشاورزی را آغاز کرد.

لوازم یدکی کشاورزی می‌توان به داس، کلنگ و… اشاره کرد همچنین ماشین آلات کشاورزی نیز می‌توان به تراکتور اشاره کرد که هر کدام از این ابزار‌ها برای کشاورزی بسیار حیاتی هستند. حال باید بدانیم که برای خرید ماشین آلات و لوازم یدکی کشاورزی باید به کجا مراجعه کنیم.

یکی از راه‌های خرید ماشین آلات و لوازم یدکی کشاورزی، مراجعه به ادارات جهاد کشاورزی است که بتوان با استفاده از تسهیلات دولتی به این موارد دسترسی پیدا کرد. همچنین می‌توان به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های عرضه‌کننده این دستگاه‌ها مراجعه کرد.

قیمت این ماشین آلات و لوازم یدکی کشاورزی متفاوت است و با توجه به اینکه هم برند‌های داخلی و نیز برند‌های خارجی موجود هستند بنابراین بازه قیمتی آن‌ها نیز با هم متفاوت است.

بالا
تماس