برای قیمت تماس بگیرید

بهترین سیم مفتول خاورمیانه در سایت بفروش قابل مشاهده است. این سایت با ارائه بهترین خدمات می تواند در زمینه فروش سیم مفتو...

 • 02133985508

 • خیابان پامنار- نبش مجتمع ولیعصر پلاک ٣٣٦
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

بفروش سایتی معتبر در زمینه خرید و فروش سیم مفتول در کشور است. همانطور که می دانید سیم مفتول ها یکی از پرکاربرد ترین محصو...

 • 09121193131

 • مرزداران
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خرید سیم مفتول در تهران یکی از سخترین کار ها است که با بفروش مانند آب خوردن می شود. با توجه به اینکه تهران شهر بزرگی است...

 • 09123079790

 • شاداباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خرید سیم مفتول با کیفیت توسط بفروش به ساده ترین روش ممکن صورت می گیرد. سیم های مفتول در صنعت اهمیت بسیاری دارد. در کارخا...

 • 09121978368

 • کیلومتر (4) اتوبان فتح ( جاده قدیم کرج) – رو به روی فتح 21 – بازار فولاد استیل ایران – بلوک 1 – پ10
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 بهمن, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

مفتول‌ ها جزو تجهیزاتی هستند که با وجود پیشرفت صنایع، همواره کاربردهای فراوانی دارند. مفتول ها جایگاه بسیاری مهمی را در ...

 • 02133464300

 • تهران - بازار اهن افسریه
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
2 بهمن, 1400

بهترین مصالح در ساختمان سازی مفتول است. این محصول در انواع مختلف با استفاده از شمش در کوره‌های پیش گرم شده با دمای ۱۲۰۰ درجه سانتی‌گراد تولید می‌شود، برای دریافت اطلاعات کامل مانند انواع، ویژگی ها،کاربرد ها، اطلاعات لازم جهت خرید مفتول یا سیم مفتول و قیمت مفتول با بفروش، اولین و تخصصی ترین نیازمندیهای صنعت ایران همراه باشید.

روش تولید سیم مفتول

کارخانجات نورد این محصول را با استفاده از شمش در کوره های پیش گرم شده با دمای ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد کاملا ذوب می‌کنند، تا ما خالصی‌های آن برطرف شود و سپس به صورت مکانیزه آن را به دستگاه نورد و کاهش قطر آهن انتقال می‌دهند.

تعیین قطر برای این محصول با توجه به تعداد دفعات عبور شمش از دستگاه نورد انجام می‌شود. باید به تعداد دفعاتی از دستگاه نورد عبور کنند که قطر حداکثر زیر یک سانت باشد.

پس از اینکه قطر محصول تعیین شد،سیم‌ها باید به دستگاه کلاف بندی برای تولید کلاف یا توپ های سمی انتقال داده شوند.

قابل ذکر است که پس از ذوب کردن شعر و شکل دهی آن باید از روش خنک کردن محصول با ایستگاه اولیه نور استفاده کرد. در این روش دمای ۹۸۰ درجه سانتیگراد مواد ذوب شده به دمای ۵۵ درجه سانتیگراد در ایستگاه پایانی تبدیل می‌شود.

قیمت مفتول

آهن‌آلات و میلگرد ها به عنوان فلزهای شناخته می‌شوند که قیمت مشخصی ندارند و بازار آنها دارای ثبات نیست. برای مثال افزایش قیمت داخلی و قیمت‌های بین المللی تاثیر بسیار زیادی بر روی انواع سیم‌ها دارد و قیمت مفتول هر روز ممکن است قیمت متفاوتی در نسبت به قیمت دیروز داشته باشد.

همانطور که می‌دانید روکش های سیم با استفاده از مواد اولیه پلیمری ویژه پی وی سی یا آلومینیوم سیلیسیوم و منگنز تولید می‌شود، که تمامی آنها با توجه به نوسان‌های بازار هر روز برای تغییر قیمت هستند. به همین دلیل ما نمی‌توانیم قیمت مشخصی برای محصول مشخص کنیم و شما باید برای دریافت قیمت در سایت‌های معتبر هر روز قیمت بازار را آپلود کنید.

ویژگی‌های این محصول

این سیم با فولاد تولید می‌شود و با توجه به روش تولید خود و روکش‌کشی دارای سطحی بسیار صاف و صیقلی است. از ویژگی‌های خرید مفتول با توجه به روکش دار بودن و روش تولید می‌توانیم به مقاومت بسیار بالا، عمر بالا، سطح مقطع گرد یا مستطیل شکل کلاف بندی استفاده در صنایع مختلف و… اشاره داشت.

نکات تولید سیم مفتول

برای تولید این محصول باید به دمای مورد نظر در کوره یعنی ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد دقت داشته باشیم به هیچ عنوان نباید دما کمتر از ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد باشد زیرا ممکن است باعث ایجاد ناخالصی در مواد مذاب باشد.

به هیچ‌عنوان نباید در محصول حفره‌های گازی وجود داشته باشد. زیرا حبس گاز در شکل‌گیری محصول باعث ایجاد مشکل می‌شود.

آهن‌آلات برای تولید به هیچ عنوان نباید ناخالصی داشته باشد وجود ناخالصی در آهن باعث شکنندگی، ترد بودن محصول و بریده شدن کلاف می‌شود.

تولید و کلاف بندی سیم‌ها باید با استفاده از روکش آلومینیوم، سیلیسیوم یا منگنز پوشیده شوند تا در برابر ترکیب اکسیژن مقاوم باشند و به هیچ عنوان دچار فرسودگی و زنگ‌زدگی نشوند.

در صورتی که در تولید محصول با بریدگی کلاف روبرو شویم، همانطور که گفته شد امکان ناخالصی آهن‌آلات وجود دارد. همچنین علاوه بر ناخالصی امکان کثیف بودن فولاد مانند وجود بتن روی فولاد نیز هست. به همین دلیل قبل از تولید برای انتخاب شمش‌ها باید از آهنربا استفاده کنیم، آهنربا به هیچ‌عنوان آهن‌آلات زیرا که ناخالصی داشته باشند جذب نمی کند.

خرید مفتول

این سیم‌ها به صورت کلی در دو دسته فابریک و غیر فابریک تقسیم می شود. دسته فابریک با استفاده از نازک کردن میلگرد تولید می‌شود. اما دست‌های غیر فابریک از تسمه‌های فلزی تهیه می‌شوند.

اما اگر بخواهیم سیم‌ مفتول ها را بر اساس جنس آنها تقسیم کنیم، می‌توانیم آنها را به ۴ دسته سیم‌های گالوانیزه، سیم‌های سیاه، سیم‌های سفید و سیم‌های استیل تقسیم کنیم.

هر کدام از این نمونه‌ها دارای کاربردهای خاصی هستند. برای مثال سیم‌های سیاه به عنوان سیم آرماتوربندی شناخته می‌شوند. اما سیم‌های سفید برای سیم گلخانه،قوپان،سیم اسکوپ بندی، سیم رابیتس، سیم توری فنس، سیم خاردار و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مفتول مسوار چیست

سیم مسوار یکی از محبوب‌ترین نمونه‌های این محصول در کشور ایران است،که در قطر یک و نیم تا نه میلی متر به صورت شاخه ای و کلاف با سطح مسطح تولید می‌شود.

از این محصول در صنایع مختلف مانند تولید لوازم ماشین آلات،لوازم برقی،تولید کیف دستی و برقی صنایع آشپزخانه، آویزها،صنایع تولید لوازم خانگی،و…. استفاده می‌شود.

تفاوت مفتول با میلگرد چیست

بسیاری از افراد این سیم‌ها را با میلگرد یکی می‌دانند در صورتی که هر دو این سیم ها از جنس فولاد ساخته شدند. اما میلگرد دارای مقاومت بسیار بالایی نسبت به این نمونه از سیم‌ها است و به هیچ عنوان نمی‌توانیم از خرید مفتول در مکان‌هایی که امکان برخورد سطح بر شیبا محصول وجود دارد استفاده کنیم.

همچنین این سیم‌ها از میلگرد دارای انعطاف پذیری بیشتری می باشند و به راحتی می‌توانند بدون شکستگی خم شوند و در تولید محصول‌های متفاوت مورد استفاده قرار گیرد، به همین دلیل در صنایع تولید لوازم خانگی انواع آویزها تولید لوازم آشپزخانه و … از آنها استفاده می شود..

از تفاوت‌های دیگر بین میلگرد و این سیم می‌توانیم و هزینه اجرایی و نصب بسیار پایین سیمها نسبت به میلگرد اشاره داشته باشیم. همچنین ضخامت و قطر این سیم ها از میلگرد بسیار کمتر است.

فروش مفتول

برای خرید این محصول میلگرد و انواع آهن‌آلات شما می توانید از سایت بفروش استفاده کنید، سایت بفروش بزرگترین سایت ارائه کننده آگهی‌های صنعت و فروش آهن آلات است. این سایت اعتبار بسیار بالایی در کشور ایران دارد و برندهای متنوع محصولات خود را برای فروش و کرایه در آن به اشتراک می‌گذارند.

همچنین فروش محصولات در سایت به فروش از برندهای متنوع دارای ضمانت کالا هستند یعنی شما تمامی محصولاتی که دریافت کاری از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار می‌باشد و در صورت وجود هرگونه مشکل می‌توانید به تعویض یا کنسل کردن خرید خود بپردازید.

قیمتی سایت فروش مناسب ترین قیمت‌ها را برای محصولات خود در نظر گرفته است و شما به این شما نمی‌توانید در بازار این قیمت را برای خرید آهن آلات دریافت کنید.

بالا
تماس