برای قیمت تماس بگیرید

شرکت فولاد زرین نیکان تولید کننده تسمه  و  چهارپهلو نوردی،   ترانسی،  ماشینکاری  و  آلیاژی تولید کننده انواع میلگردهای ص...

 • 09124131671-- 02166674720

 • محله بازارآهن(امام خمینی)-بلوار طاووس-خیابان شهید داود عاشوری-پلاک 560-بلوک 13 جنوبی
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
14 مهر, 1401

برای قیمت تماس بگیرید

خرید میلگرد ساده این نوع میلگرد بدون آج می باشد. بیشتردر پروژه های ساختمانی از این نوع میلگرد استفاده می شود و همچنین بر...

 • 54712

 • آدرس: تهران، ستارخان، خیابان حبیب الله، نبش بن بست بنفشه.پ114
21 دی, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

فروش میلگرد آجدار نام دیگر میلگرد آرماتور است که برای تقویت بتن استفاده می شود. برای مقاومت کششی بتن مورد استفاده قرار م...

 • 021-66303000

 • تهران - بازار آهن شادآباد - بهاران2 - جنب بانک کشاورزی - انبار قائم
21 دی, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

میلگرد یکی از پرکاربردترین و اصلی ترین مقاطع فولادی است. خرید آن مانند خرید هر ابزار دیگری نیاز به دقت فراوانی دارد. بنا...

 • 09127082276

 • ازارآهن غرب تهران (شادآباد) بلوک 8 شمالی پلاک 358 فروشگاه الوندفلز کدپستی 1371885151
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
20 دی, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خرید میلگرد هارد کروم:  از میلگرد برای برای تقویت بتن استفاده می شود. میلگردها طوری طراحی می شوند که بتوانند با هر نوع ب...

 • 150 130 66 021

 • بازار آهن شاد آباد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامههیچ کدام
19 دی, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

ما در شرکت آهن تجارت آسیا در زمینه فروش میلگرد انواع آهن آلات فعالیت می کنیم. شما می توانید هر کدام از میلگردهای ساده، آ...

 • 09124401541

 • بازار آهن غرب تهران , شادآباد , بهاران 1 , بلوک 24 , پلاک 27
 • وضعیتهیچ کدام
 • ضمانتنامههیچ کدام
7 دی, 1400

آیا به دنبال خرید میلگرد در ایران هستید اما نمی دانید از کجا و چگونه خرید کنید؟ سایت بفروش معرفی کننده یهترین فروشنده‌های انواع میلگرد با بالاترین کیفیت و بهترین جنس به شما می باشند. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی از محدودیت فروش برخوردار هستند و نمی توانند محصولات مورد نظر و دلخواه شما را عرضه کنند، اما در سایت بفروش شما می توانید انواع میلگرد را بدون محدودیت از بهترین فروشنده‌ها با کمترین قیمت بازار خریداری کنید.

میلگرد چیست؟

میلگرد به پروفیلی گفته می‌شود که سطح مقطع دایره شکل دارد و از به صورت تو پر ساخته شده است، برخی از افراد به آن فلز آجدار می گویند اما ما میلگرد های ساده و بدون آج را نیز دارید که از آن برای جوشکاری استفاده می شود. در بیشتر مواقع میلگرد ها از فولاد ساخته می شوند و اگر بخواهیم فروش میلگرد را در صنعت مد نظر داشته باشیم می توانیم جنس های دیگری مانند فلز گالوانیزه برای ساخت میلگرد معرفی کنیم. در واقع میلگرد یکی از دسته های آهن الات محسوب می‌شود.

خرید و فروش میلگرد

همانطور که گفته شد سایت بفروش یکی از معتبرترین سایت های معرفی کننده میلگرد در ایران است شما می توانید تمامی میلگردهای ساخت ایران و حتی میلگردهای وارداتی را از این سایت خریداری کنید، انواع میلگرد بر اساس معیار های خاصی مانند جنس، سایز، کارخانه تولید و…  تقسیم بندی می شود، پایه اصلی ادامه متن ما بر اساس جنس در خرید میلگرد است. 

فروش میلگرد بر اساس جنس

میلگرد های اروپایی

اولین نمونه محبوب میلگرد که می توانیم به آن اشاره کنیم، میلگرد اروپایی است. این میلگرد یکی از بهترین محبوب ترین میلگرد های وارداتی شمرده می شود و می توان آن را به دو دسته آجدار و ساده تقسیم بندی کرد. جنس اصلی به کار گرفته شده برای ساخت این میلگرد منگنز است به همین دلیل میلگرد های اروپایی در برابر ضربه و خوردگی دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.

از میلگرد های اروپایی به دلیل خاصیت خم شوندگی و مقاومت بالا برای ساخت ساختمان های مقاوم در مناطق زلزله خیز و پروژه های عمرانی بسیار مهم استفاده می شود. این میلگرد به هیچ عنوان تولید ایران نیست او به عنوان قیمت میلگرد وارداتی در ایران شناخته می شود. برای خرید میلگرد اروپایی می توانید از سایت بفروش خرید کنید.

قیمت میلگرد با پوشش اپوکسی

نمونه دیگری از محصولات محبوب سایت بفروش را می توانیم میلگرد با پوشش اپوکسی معرفی کنیم، این میلگرد دارای مغز میلگرد سیاه است اما برای تثبیت ویژگی ها و افزایش قیمت میلگرد از پوشش اپوکسی برای ساخت آن استفاده شده است. مقاومت این میلگرد نسبت به میلگرد سیاه بسیار بیشتر است و شما می توانید به عنوان یک میلگرد مطمئن در بین انواع میلگرد برای ساختمان سازی از آن استفاده کنید.

قابل ذکر است که طول عمر میلگرد با پوشش اپوکسی به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی بسیار بالا است ، اما اگر در ساختمان سازی یا عملکرد های متنوع به پوشش این میلگرد آسیب وارد شود، مقاومت خود را در برابر خوردگی از دست خواهد داد.

3 ــ فروش میلگرد با فولاد پر کربن

میلگرد با فولاد پر کربن یک میلگرد ساده به نام میلگرد سیاه است، این میلگرد به عنوان پرفروش ترین محصول سایت بفروش شناخته می شود. درست است که محصولات قوی تری مانند میلگرد با پوشش اپوکسی ساخته شده است اما قیمت میلگرد سیاه از زمان قدیم تا امروزه توانسته قوی ترین میلگرد موجود در جهان  به همراه استحکام کششی باشد.

دلیل ساخت فروش میلگرد هایی مانند میلگرد با پوشش اپوکسی ضعف میلگرد سیاه در برابر خورندگی است، این ضعف باعث می شود تا زمانی که میلگرد در برابر رطوبت، اشباع آب و… قرار می گیرد فرسایش یافته و خورندگی در سطح میلگرد ایجاد شود.

میلگرد گالوانیزه

 در سال 2022 سایت بفروش یکی از بهترین نمونه های میلگرد را برای فروش میلگرد گالوانیزه معرفی کرد. میلگرد گالوانیزه در خرید میلگرد دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث می شود حدود 40 برابر بیشتر مقاومت داشته باشد. خورندگی برای میلگرد گالوانیزه معنایی ندارد و دارای کمترین آسیب پذیری ممکن در بین انواع میلگرد است.

قابل ذکر است که بسیار از افراد تصور دارند که میلگرد گالوانیزه دارای ویژگی های برابر با میلگرد با پوشش اپوکسی است، درصورتی که میلگرد گالوانیزه چندین برابر میلگرد باا پوشش اپوکسی قوی تر بوده و همچنین برای خرید ان شما نیاز به پرداخت هزینه بیشتری در سایت بفروش دارید.

میلگرد فولادی ضد زنگ

نمونه محبوب تولید کنندگان میلگرد در سایت بفروش را می توانید میلگرد ضد زنگ معرفی کنیم. این میلگرد به عنوان یکی از بهترین نمونه ها در انواع میلگرد است و برای درصد بالایی از پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. البته قابل ذکر است به دلیل قیمت بالای میلگرد فولادی ضد زنگ بسیاری از پروژه های ساختمانی توانایی خرید این میلگرد را ندارند.

قیمت میلگرد فولادی ضد زنگ حدود 8 برابر بیشتر از میلگردهای اپوکسی یا میلگرد گالوانیزه در سایت بفروش است و تنها پروژه های عمرانی بسیار قوی با پشتیبانی های بزرگ از خرید آن استفاده می کنند.درست است که قیمت خرید میلگرد فولادی ضد زنگ بسیار بالا است اما شما باید این موضوع را هم مد نظر داشته باشید که مقاومت میلگردهای ضد زنگ حدود 1500 برابر مقاومت نمونه های دیگر انواع میلگرد است.

شما از میلگرد های فولادی ضد زنگ علاوه بر استفاده در پروژه های ساختمانی به دلیل مقاومت بسیار بالا می توانید در ساخت لوازم تزیینی خانه، فرفوژه ها، صنعت راه، شبکه بندی ها، تقویت کننده ها و… نیز استفاده کنید.

خرید انواع میلگرد از سایت بفروش

برای خرید انواع میلگرد از سایت بفروش تنها کافی است در جستجوگر گوگل نام سایت ما را به ایرانی یا به انگلیسی سرچ کنید. با ورود به سایت به فروش تمامی محصولات همراه با توضیحات و ویژگی های کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین در صورتی که توانایی پیدا کردن نمونه دلخواه خود را از بین محصولات موجود نداشتید پیشنهاد می کنیم از جستجوگر سایت برای سرچ نام محصول استفاده کنید.

با خرید انواع میلگرد از سایت بفروش شما می توانید کمترین قیمت را برای خرید پرداخت کنید و همچنین از ضمانت محصول و خدمات پس از فروش شرکت بفروش نیز استفاده کنید.

بالا
تماس