برای قیمت تماس بگیرید

خدمات کشاورزی خدماتی هستند که در صنعت کشاورزی وجود دارند. صنعت کشاورزی شامل محصولات کشاورزی مانند محصولات کشاورزی (منشا ...

 • ۰۹۱۵۷۹۹۶۳۳۹

 • کاشمر خیابان مدرس نرسیده به میدان غدیر روبروی قنادی ضیافت
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خدمات کشاورزی نقش مهمی در کمک به کشاورزان برای استفاده حداکثری از منابعی که دارند ایفا می کند. برای دریافت خدمات کشاورزی...

 • ۰۹۱۵۸۶۴۳۱۰۳

 • بیرجند
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خدمات کشاورزی نقش مهمی در کمک به کشاورزان برای استفاده حداکثری از منابعی که دارند ایفا می کند. علاوه بر منابع فیزیکی مان...

 • ۰۹۳۸۸۹۶۴۵۳۶

 • فارس.شهرستان اقلید.چشمه رعنا خیابان اصلی کوچه ایثارگر غلامعلی زینلی
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

تأمین مالی کشاورزی نوعی از خدمات کشاورزی است که با تأمین مالی مشاغل کشاورزی، پروژه های کشاورزی یا اهداف کشاورزی سروکار د...

 • ۰۹۰۳۷۱۹۰۲۹۴

 • مشهد
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

به عنوان بخش مهمی از کشاورزی مدرن، صنعت خدمات کشاورزی نه تنها نقش مهمی در ارتقای توسعه کشاورزی مدرن ایفا می کند، بلکه نق...

 • ۰۹۹۱۱۴۴۴۱۶۰

 • ارومیه خیابان پنجراه
 • وضعیتنو
 • ضمانتنامهبلی
18 اسفند, 1400

خدمات کشاورزی

خدمات کشاورزی بفروش یکی از مجرب‌ترین و کامل‌ترین فروشگاه‌های کشاورزی حال است.

هدف مجموعه بفروش ارائه جامع‌ترین و کامل‌ترین فروشگاه کشاورزی جهت ارضا کردن نیاز کشاورزان از خدمات کشاورزی از قبیل خرید و فروش مواد و لوازم کشاورزی , قیمت آنلاین و بروز لوازم کشاورزی ,گل,گیاه و بذر…

بفروش فروشگاه دستگاه و تجهیزات کشاورزی است که کشاورزان می‌توانند از طریق آن خرید علوفه، کود، گیاه و … انجام دهند.

خدمات کشاورزی شامل پرورش گیاهان، علوفه دام و طیور، فروش و خرید کود و… و همچنین شامل ادوات و دستگاه‌های فوق پیشرفته کشاورزی جهت تأمین نیاز کشاورزان و آسان سازی و بالابردن کیفیت محصولات کشاورزی.

سایت بفروش با فروش دستگاه و تجهیزات کشاورزی آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد همچنین از طریق مجموعه بفروش دیگر خدمات خرید از قبیل خرید کود، علوفه دام، گل و بذر را به آسان‌ترین نحوه ممکن انجام داد.

یکی از مهم‌ترین خدمات کشاورزی ادوات و دستگاه‌های کشاورزی است که بشریت روزبه‌روز در حال ساخت جدیدترین و کارآمدترین دستگاه‌های ممکن جهت انجام امورات کشاورزی است و به همین دلیل کشاورزان نیازمند فروشگاه فروش دستگاه و تجهیزات کشاورزی هستند که با بفروش می‌توان خرید آنلاین و همچنین به صورت آنلاین به قیمت مواد و لوازم کشاورزی دسترسی داشته و با کمترین قیمت مناسب‌ترین خرید را داشته باشید.

لوازم و دستگاه‌های کشاورزی

همان گونه که قبلاً اشاره کردیم انسان به دلیل راحت طلب بودن و تمایل به درآمد بیشتر به دنبال صنعتی‌تر کردن و توسعه دادن به شغل خود است و ازاین رو به دنبال ساخت جدیدترین ماشین آلات جهت برطرف کردن نیازمندی و راحت‌تر کردن و باکیفیت‌تر کردن محصولات خود است به همین دلیل به معرفی چند نمونه از مهم‌ترین آن‌ها در حال حاضر می‌پردازیم:

تراکتور یکی از مهم‌ترین و کارآمدترین ادوات و تجهیزات کشاورزی برای تولید محصولات بهتر و بیشتر و استفادهٔ کمتر از نیروی انسانی و زمان می‌باشد به همین دلیل تراکتور جزو پرکاربردترین تجهیزات است و در صدر لیست ادوات کشاورزی است. با توجه به قدرت و اندازهٔ آن قادر به بکسل کردن و شخم زدم و توانایی عبور از ناهمواری‌ها را دارد.

کمباین از دیگر تجهیزات مهم کشاورزی بعد تراکتور است که می‌تواند از طریق چنگک‌هایی که برای تعبیه شده است عملکردی چندمنظوره داشته باشد؛ یعنی جدا از درو کردن قابلیت کوبیدن و جداکردن دانه‌ها رو از ساقه گیاه دارد این امر به نسبت ساده اوایل توسط چهارپایان روزها و ماه‌ها طول می‌کشید؛ ولی با استفاده از کمباین تنها در چند ساعت قادر به انجام است.

دیگر ماشین و ادوات کشاورزی شامل هواگردهای کشاورزی، ماشین پنبه پاک کن و… است که درحال خدمت به بشریت است.

فروش خدمات کشاورزی

خدمات کشاورزی شامل خرید و فروش گل و گیاه، بذر و علوفه، کود می‌باشد کشاورزان گاهی در تهیه این مواد دچار مشکل می‌شوند و یا گاهی اوقات به مراکزی مراجعه می‌کنند که قیمت فروش بالایی ارائه می‌دهند شما می‌توانید برای رفع این مشکلات به سایت بفروش مراجعه کنید.

شما می‌توانید برای خرید گل و گیاه و خدمات کشاورزی دیگر به صورت آنلاین با این سایت در تماس باشید.

سایت بفروش همچنین اقدام به فروش علوفه دام می‌کند. قیمت بذر و علوفه دام نیز در داخل سایت بسیار مناسب و ارزان است. 

همان طور که می‌دانید حمل و نقل این محصولات در سطح کشور کار دشواری است و خدمات ارسال به سراسر نقاط کشور باعث راحتی کار مشتری می‌شود.

دامداران می‌توانند برای خرید علوفه دام با این سایت در تماس باشند. یکی دیگر از خدمات ما فروش گل و گیاه‌های زیبا و تزئینی می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید گل و گیاه نیز به صورت آنلاین بات این مجموعه در ارتباط بود.

خدمات و تجهیزات کشاورزی

امروزه برای خدمات کشاورزی از انواع ابزارها، ماشین‌ها و تجهیزات مختلف بهره گرفته می‌شود. این تجهیزات را می‌توان بر اساس مبناهای مختلف به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم بندی کرد. دسته بندی‌های مختلفی وجود دارند که تمام آن‌ها صحیح می‌باشد و تنها ممکن است بر مبناهای مختلفی تقسیم بندی صورت گرفته باشد. قبل از آن که با تجهیزات و انواع وسایل کشاورزی آشنایی داشته باشید بهتر است با کاربرد و چگونگی تأمین نیرو محرکه در آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

ابزار

ابزارها در خدمات کشاورزی در حقیقت وسایلی هستند که به صورت دستی کار می‌کنند. به عنوان مثال می‌توان به چاقوی پیوند اشاره کرد. فروش مواد و لوازم کشاورزی امروزه رونق بسیاری داشته است.

وسایل غیر موتوری

این دسته از وسایل نسبتاً وزنی سبک دارند و قابلیت این را دارند که اپراتور و یا کشاورز آن را حمل کند و یا بر روی زمین بکشد. به عنوان مثال می‌توان به چمن زنی غیر موتوری، سم‌پاش پشتی استوانه‌ای و.. اشاره کرد. قیمت مواد و لوازم کشاورزی با توجه به نوع آن‌ها تعیین خواهد شد.

وسایل موتوری

این دسته از تجهیزات در خدمات کشاورزی با استفاده از یک موتور احتراقی و یا برقی طراحی شده‌اند. این دسته از تجهیزات به خودی خود به 3 دسته مختلف زیر تقسیم بندی می‌شوند:

دستی (مانند هرس کن موتوری)

پشتی (سمپاش پشتی موتوری)

چرخدار (چمن زن بشقابی)

ادوات تراکتوری

این دسته از تجهیزات در حقیقت در دسته بندی لوازم یدک تراکتور جای دارند. برخی از این ادوات برای تأمین نیروی کشش تراکتور تولید شده‌اند و برخی دیگر نیز به محور انتقال نیروی تراکتور متصل می‌شوند و آن را به حرکت درمی‌آورند. به عنوان مثال می‌توان به سم‌پاش پشت تراکتوری اشاره کرد.

ماشین‌های خودگردان

از دیگر تجهیزاتی که امروزه خرید و فروش مواد و لوازم کشاورزی آن رونق بسیاری داشته است ماشین‌های خودگردان است. این ماشین‌ها دارای دو موتور محرکه در طراحی خود هستند. به عنوان مثال می‌توان به چمن زن خودگردان اشاره کرد.

تجهیزات

تجهیزات مختلف کشاورزی در حقیقت به صورت دائم و موقتی در بخش‌های مختلفی نصب می‌شوند. تجهیزات ممکن است شامل قطعات متحرک باشد و یا تمام قطعات آن ثابت باشند.

خدمات و تجهیزات باغبانی

امروزه یکی از تفریحاتی که بسیاری از مردم در خانه‌های خود آن را انجام می‌دهند خرید گل و گیاه است. تا به امروز بسیاری از افراد گیاه و درختچه‌های تزئینی مختلفی را خانه‌های خود نگهداری می‌کنند و بدون هیچ گونه خستگی به آن‌ها رسیدگی می‌کنند.

لازم به ذکر است برای ساخت و نگهداری از گل و گیاه نیز همانند مزرعه و باغ‌های بزرگ نیازمند به خرید و فروش مواد و لوازم کشاورزی خواهید بود. این مواد کار شما را بسیار راحت‌تر از قبل خواهد کرد.

تجهیزات و لوازم باغبانی دارای طیف بسیار گسترده‌ای است که می‌توان به خرید کود، خرید قیچی باغبانی، خرید پهپادهای سم‌پاش و… اشاره کرد. رایج‌ترین تجهیزات و لوازم باغبانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آبپاش‌های دستی

 تجهیزات مختلف برای هرس کردن گل و گیاهان

خرید کود مناسب

و…

بالا
تماس