برای قیمت تماس بگیرید

تعمیرات تخصصی آسیا بابکت ارائه دهنده انواع تعمیرات تخصصی برقی ، هیدرولیکی ، موتوری و … بابکت است. تعمیر بابکت های جدید و...

 • ۰۹۳۶۱۹۸۰۰۹۷

 • تهران
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آذر, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

مجموعه جهان هیدرولیک با تجربه و سابقه ی بالا ارائه دهنده خدمات تعمیر بابکت در شیراز است. فروش و تعمیر انواع سیستم پمپ هی...

 • 09174443112

 • شیراز، کمربندی رکن آباد، پشت کارواش کوثر
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آذر, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

گروه خدماتی هیدرولیکی پایتخت صنعت ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیر بابکت و سایر ماشین آلات راه سازی و صنعتی و کشاورزی ا...

 • 09129407024

 • تهران، خیابان قزوین
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آذر, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

ارائه خدمات تخصصی تعمیر بابکت در اصفهان توسط قیدرلو . تعمیرات تخصصی برقی و سیستم هیدرولیکی انواع بابکت در اصفهان. تعمیر ...

 • ۰۹۱۳۹۲۹۹۶۴۲

 • اصفهان
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آذر, 1400

تعمیر بابکت

در حقیقت بابکت نام یک شرکت و کمپانی تولید کننده تجهیزات سنگین می‌باشد که تا به امروز تولیدات زیادی در خصوص تجهیزات ساخت و ساز، ماشین آلات و… داشته است.

امروزه وسیله‌ای که خود را با نام بابکت به ما معرفی کرده است در حقیقت همان مینی لودرها هستند که حاصل یک ذهن خلاق متخصصین در این شرکت بوده‌اند.

لازم به ذکر است راننده بابکت می‌تواند این ماشین را به راحتی در محیط‌های بسته و محدود به حرکت در آورد.

به زبان تر شما با خرید بابکت می‌توانید این ماشین را به محیط‌هایی بروید که لودرهای بزرگ نمی‌توانند وارد شوند. تعمیر بابکت در حقیقت یک کار حرفه‌ای می‌باشد که نیازمند به مهارت و دانش کافی است در نتیجه بهتر است برای این امر به دنبال یک تعمیرکار و یا تعمیرگاه بابکت حرفه‌ای باشید.

تعمیر بابکت

موارد استفاده از بابکت

همان طور که می‌دانیم خرید بابکت به دلیل دارا بودن سایز کوچکی که دارند قادر هستند وارد محیط‌های مختلفی شوند.

این ماشین آلات با این ابعاد کوچک دارای کاربردهای بسیاری هستند و قادر می‌باشند تا چند برابر وزن خود را نیز جا به جا کنند. بابکت توانایی این را دارند که تجهیزات و لوازم یدکی متعددی بر روی آن‌ها نصب شوند، قیمت لوازم یدکی بابکت نیز با توجه به نوع، اندازه و.. تعیین می‌شوند.

همان طور که در بالاتر نیز به این موضوع اشاره شد از این ماشین آلات در صنایع مختلف استفاده می‌شود به عنوان مثال صنایع داروسازی، غذایی و… راننده بابکت شما به خوبی در خصوص مشخصات فنی بابکت اطلاعات داشته باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل تعمیر بابکت را انجام دهد. برخی از کاربردهای این ماشین آلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساختمان سازی

یکی از اصلی‌ترین کاربردهای بابکت در ساختمان سازی و محیط‌های با این شرایط می‌باشد. همان طور که می‌دانیم این ماشین‌ها محدودیتی در خصوص مجوز ندارند، همین امر نیز باعث شده است در داخل و یا خارج از محیط مد نظر از آن‌ها استفاده کرد.

دامداری

آلایندگی‌های محیطی و آلاینده‌های هوایی برخی از اصلی‌ترین دلایلی هستند که بابکت برای استفاده در دامداری مناسب جلوه کند.

معدن

شاید به نظر برسد که این ماشین آلات به دلیل ابعاد کوچکی که دارند نتوان در محیط‌های معدن و برای حمل و جا به جایی سنگ‌های بزرگ معدن از آن‌ها استفاده کرد.

فروش ماشین آلات حفاری امروزه با توجه به خصوصیات مختلفی تعیین می‌شود. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که لودرهای مینی دارند توان و ظرفیت چند برابری است که نسبت به وزن و سایز دارند.

تعمیر بابکت در محل

تعمیر بابکت در محل

در صورتی که باکت شما در خصوص موتور و یا قسمت‌های دیگر نقص فنی شده‌اند، به صورت بسیار ناگهانی از انجام کار و حرکت باز بماند، بدون شک برای رفع مشکل این امر به سراغ یک تعمیرکار بابکت حرفه‌ای بروید.

لازم به ذکر است امروزه بابکت ایرانی و خارجی و نحوه عملکرد این ماشین آلات نمی‌توان این تجهیزات را به دست هر تعمیرگاه بابکت بسپارید. در هنگام خرید و فروش ماشین آلات حفاری بهتر است آن‌ها را در بهترین برند خریداری کنید تا از بروز مشکلات جلوگیری کرده باشید.

اما ممکن است برای شما این سؤال به وجود آید که یک بابکت خراب را چگونه می‌توان جا به جا کرد و آن را به تعمیرگاه بابکت رساند؟ برای این کار شما باید با استفاده از خودروهای مخصوص حمل بابکت خود را جا به جا کنید و یا به سراغ یک شرکت و مؤسسه‌ای بروید که امکان تعمیر بابکت را برای شما در محل فراهم کند.

قیمت لودر در خصوص حمل و نقل باید به این نکته توجه داشته باشید که باعث می‌شود که هزینه‌های شما افزایش داشته باشند. تعمیر بابکت گاهی می‌تواند هزینه زیادی داشته باشد که نمی‌توان از پس آن بر آیید، در نتیجه برای تعمیر بهتر است آن را در محل انجام دهید.

مزیت‌های تعمیر در محل انواع ماشین آلات

شما می‌توانید با استفاده از تعمیرکار بابکت در محل از تمامی خدمات مکانیکی و سرویس دهی استفاده کنید. برخی از اصلی‌ترین مزیت‌های تعمیر بابکت و دیگر تجهیزات سنگین در محل می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد:

کاهش چشمگیر هزینه‌ها
افزایش سرعت تعمیر
عدم معطلی طولانی مدت پروژه‌ها
عدم نیاز به جا به جایی ماشین‌ها
ایرادهای فنی در مینی لودرها

بدون شک این ماشین آلات نیز مانند دیگر تجهیزات بعد از گذشت زمان مشکلات مختلفی برای آن که به وجود خواهد آمد، این مشکلات که نیازمند به تعمیرکار بابکت خواهند بود می‌تواند از نوع نقایص مکانیکی اعم از پمپ هیدرولیک، خرابی موتور، ایرادات برقی و… باشد.

در مینی لودرها کدهای اخطاری برای جلوگیری از آسیب‌های جدی‌تر برای مینی لودر جلوگیری کنید. به عنوان مثال راننده بابکت در حال کار کردن با بابکت می‌باشد و بدون توجه به آمپر آب به کار خود ادامه می‌دهد.

در صورتی که موتور بابکت دچار مشکل شود و شما توجهی به بالا رفتن آمپر آب نداشته باشید بدون شک موتور در مرور زمان مشکلات جدی‌تری را تجربه خواهد کرد و در برخی موارد حتی ممکن است موتور بابکت به صورت کامل بسوزد.

لازم به ذکر است در مینی لودر سیستم اخطاری وجود دارد که با 2 الی 3 درجه بالا رفتن دمای آب به سرعت خاموش خواهد شد و یا به شما این اخطار را می‌دهد که بابکت را خاموش کنید و اقدام به خنک کردن آن کنید. شما با بررسی و عیب یابی می‌توانید مشکلات بابکت را برطرف کنید اما بهتر است برای تعمیر مینی لودر با سراغ تعمیرکار بابکت حرفه‌ای بروید.

مزیت‌های تعمیر بابکت در محل

علائم اخطار دهنده در مینی لودرها

در تمامی بابکت در داخل کابین ماشین و همان قسمتی که راننده بابکت قرار می‌گیرد همانند یک خودرو، کلیدها و آمپرهایی دیده می‌شود که نشانه دمای آب، دمای هیدرولیک، دمای موتور، چراغ دینام، روشن بودن دستگاه، فشار هیدرولیک، باک گازوئیل و… هستند.

در این قسمت شما اطلاعات بسیار مهم و حیاتی از دستگاه خود را مشاهده خواهید کرد و به راننده کمک می‌کند که بابکت را بهتر نگه داری کند تا برای سال‌های طولانی بتوان از عمر مفید آن استفاده کرد. در هنگام خرید بابکت بهتر است با کاتالوگ و راهنمایی که برای دستگاه نوشته است را مطالعه کنید. برای اجاره بابکت به آگهی‌های سایت بفروش مراجعه نمایید.

کدهای خطا در مینی لودرها

همان طور که می‌دانیم امروزه شرکت‌های سازنده زیادی وجود دارند که سازنده مینی لودر هستند؛ اما شرکت معروف بابکت با قرار دادن کامپیوترهای مختلف و استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته است مینی لودرهای با علم کد نویسی ارائه دهد که پیام‌ها و هشدارهای لازمه را به راننده بابکت ارائه دهد.

به عنوان مثال در صورتی که دستگاه شما دچار ایراد و یا نقض فنی شده باشد کامپیوتر موجود در کابین به اپراتور این هشدار را خواهد داد و با بررسی کد به راحتی متوجه ایراد دستگاه خواهید شد و باید بدانید که به کدام قسمت رسیدگی کنید تا بتوانید مشکل را به راحتی برطرف کنید.

در این شرایط شما هزینه‌های کمتری نیز برای تعمیر بابکت پرداخت خواهید کرد. برخی از شرکت‌های دیگر نیز برای علائم هشدار خود صدای بوق و یا خاموش شدن دستگاه را طراحی کرده‌اند.

قیمت لودرها با توجه به تکنولوژی که برای دستگاه به کار رفته است می‌تواند متفاوت باشد. یکی از اصلی‌ترین بخش‌های دفترچه راهنما بابکت می‌توان به معرفی کدهای اخطار و رفع ارورهای موجود اشاره کرد. در این بخش شما چیزی حدود 300 الی 400 کد را خواهید داشت و رفع این ارورها نیز برای شما ارائه داده شده است.

بالا
تماس