برای قیمت تماس بگیرید

برای اجاره جرثقیل در اصفهان به صورت شبانه روزی و تمام وقت با ما تماس بگیرید. برای کرایه انواع جرثقیل های سنگین و سبک و ب...

 • 09133134897

 • اصفهان
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آبان, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

جرثقیل مددی اراِئه دهنده خدمات اجاره جرثقیل در مشهد است. این مجموعه با در اختیار داشتن پیشرفته ترین جرثقیل های به روز دن...

 • 09157994636

 • مشهد، چناران
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آبان, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

موسسه ایران ترابری با بیش از 15 سال تجربه ی فعالیت در زمینه اجاره انواع جرثقیل ترابری با در اختیار داشتن جرثقیل ها و ماش...

 • 09121227098

 • شرق تهران
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آبان, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

خدمات جرثقیل استاد ، ارائه دهنده جرثقیل و مشاوره برای سخت ترین و بزرگترین جا به جایی هاست. این مجموعه با اجاره جرثقیل در...

 • 09127153238

 • تهران
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آبان, 1400

برای قیمت تماس بگیرید

جرثقیل پارمیس ارائه دهنده ی انواع خدمات مربوط به جرثقیل و لیفتینگ و آماده ی مشاوره جهت اجاره جرثقیل شرکت پارمیس می باشد....

 • 09122485055

 • تهران ، خیابان شهید عراقی
 • وضعیتخدمات
 • ضمانتنامههیچ کدام
23 آبان, 1400

اجاره جرثقیل

در صنایع مختلف جرثقیل راه حلی عالی برای حمل و نقل سریع و ایمن کالای شماست.

با توجه به طراحی انعطاف پذیر و مدولار، سیستم جرثقیل می تواند مطابق با نیازهای محل کار شما طراحی شود.

با پشتیبانی از پروفیل های توخالی ساخته شده از فولاد یا آلومینیوم، مواد را می توان در جهت خطی یا برای پوشاندن یک منطقه حرکت داد.

علاوه بر این، جرثقیل های بازویی دیواری یا جرثقیل های بازویی چرخشی ستونی موجود هستند.

جرثقیل های مسافرتی از نظر کارایی، حمل و نقل مواد را تا ظرفیت 6300 کیلوگرم تعریف می کنند.

هدف ما حمل و نقل آسان و سریع در تجارت و صنایع متفاوت است.

بر اساس نیازهای ساختاری و خواسته مشتری، ما راه حل مناسب، مستحکم و بادوام در طراحی، ارگونومی و ایمنی را ارائه و تحقق بخشیدیم.

در این مقاله شما را با نکات مهم خرید جرثقیل آشنا خواهیم کرد تا بهترین و باکیفیت ترین محصولات را خریداری کنید.

اهمیت لوازم یدکی جرثقیل

معامله با یک تامین کننده پاسخگو و قابل اعتماد قطعات یدکی جرثقیل، یک عنصر کلیدی در نگهداری و خرید و اجاره جرثقیل است.

مهم است که بدانید تولید کننده و تامین کننده‌ای که با آنها سر و کار دارید با تجهیزات شما آشنا هستند و می‌توانند به شما کمک کنند که لوازم یدکی جرتقیل مورد نیاز خود را سفارش دهید.

زمانی که تجهیزات شما از کار افتاده اند سرمایه شما به خطر می‌افتد، بنابراین می‌خواهید قطعات در سریع ترین زمان ممکن تحویل داده شوند. اینها ویژگی هایی هستند که می‌خواهید:

 • طیف گسترده ای از لوازم یدکی موجود در انبار
 • کارکنان آگاه
 • ارسال سریع به سراسر کشور

قطعات اصلی جرثقیل تنها قطعاتی هستند که می‌توان به آنها اعتماد کرد.

لوازم یدکی جرثقیل مشابه قطعاتی هستند که با تجهیزات جدید شما ارائه می‌شوند. به این معنی که تضمین می‌شود که کاملا با قطعات اصلی مطابقت داشته و در صورت تعمیرگاه جرثقیل درست مانند قطعه اصلی کار کنند.

خرید و فروش جرثقیل

بازرسی سالانه جرثقیل، و اختلافات ذکر شده در آن، اغلب موضوع بحث و جدل میان مصرف کنندگان برای خرید جرثقیل دست دوم است.

این در درجه اول به دلیل دشواری در تعیین درجه سایش یا آسیب بر روی اجزای متحرک مورد بررسی و تلورانس برای سایش قابل قبول در آن قطعات است.

هر چه جرثقیل سال‌های بیشتری مانند یک «ماشین کار» باشد، «خرابی» بیشتر وجود دارد و تشخیص اینکه چه چیزی واقعا یک خطر است و چه چیزی نیست دشوارتر می‌شود.

در اجاره جرثقیل و یا پس از تعمیر جرثقیل های مستعمل آسیب دیده در اثر تصادف، اغلب موارد نگران کننده ای را می یابیم که یا در بازرسی های قبلی مورد توجه قرار نگرفته اند یا در چک لیست بازرسی گنجانده نشده اند. در نتیجه مورد توجه قرار نگرفته اند.

این موارد از دست رفته می‌توانند در خرید و فروش جرثقیل تاثیر داشته باشد. بنابراین توجه به آنها تصمیم‌گیری هوشمندانه در تجارت است.

کاربرد جرثقیل در پروفیل ساختمانی

همانطور که گفته شد از جرثقیل ها در صنایع مختلف ساختمانی، راه و شهرسازی و… استفاده می‌شود.

خرید و فروش جرثقیل و اجاره آن بیشتر در صنایع ساختمانی دیده می‌شود. و کارایی زیاد آن در این صنعت سبب می‌شود تا تعمیر جرثقیل بیشتر در صنایع ساختمانی دیده شود.

بسیاری از شهرها در سرتاسر جهان جرثقیل های برجی را سودمند دانستند زیرا فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند.

برای مثال در ساخت و ساز ساختمانی برای بلند کردن و جابه‌جایی پروفیل ساختمانی و نبشی و ناودونی استیل از جرثقیل استفاده می‌کنند.

فروش پروفیل ساختمانی انواع مختلفی دارند و در ابعاد و سایزهای متفاوتی تولید می‌شوند اما هیچ کدام در توان نیروی انسان برای بالا بردن و جابه‌جایی نمی‌باشند به همین دلیل برای جلوگیری از بروز خطر و آسیب رساندن به مصالح و خطای انسانی از جرثقیل برای تکان دادن آن استفاده می‌کنند.

در صنعت ساختمان به دلیل وزن زیادی که در بیشتر مصالح ساختمانی وجود دارد خرید و اجاره جرثقیل بیشتر به چشم میخورد.

راننده جرثقیل کیست؟

راننده جرثقیل، جرثقیل ها یا خطوط کشنده را برای بلند کردن، جابجایی، موقعیت یا قرار دادن ماشین آلات، تجهیزات و سایر اشیاء بزرگ در سایت های ساختمانی یا صنعتی، بنادر، محوطه راه آهن، معادن سطحی و سایر مکان های مشابه کنترل می‌کنند.

آگهی‌های مرتبط  با راننده جرثقیل نیازمند کار در سایت بفروش.

وظایف راننده جرثقیل شامل موارد زیر می‌باشد:

 • استفاده از جرثقیل ها برای بلند کردن، جابجایی یا قرار دادن تجهیزات و مواد
 • بازرسی سطحی جرثقیل ها و محاسبه ظرفیت ها
 • انجام تعمیر و نگهداری معمول جرثقیل مانند تمیز کردن و روغن کاری
 • بررسی محل و مکان مورد استفاده
 • و…

به عنوان یک راننده جرثقیل در فضای باز، اغلب در شرایط پر سر و صدا، کار خواهید کرد.

ممکن است مجبور شوید به سایت های مختلف شغلی سفر کنید و گاهی برای مدت طولانی دور از خانه زندگی کنید.

مانند تمام مشاغل در صنعت ایمنی اولویت اصلی است. راننده جرثقیل برای کار ایمن آموزش دیده اند و اقدامات احتیاطی ویژه‌ای را برای محافظت در برابر آسیب انجام می‌دهند.

اجاره جرثقیل در صنایع

جرثقیل ها به دلیل کارایی مخصوصی که دارند در تمامی موارد به کاربرده نمی‌شوند و فقط در زمان هایی که نیاز به بلند کردن و جابه‌جایی وسایل سنگین است از جرثقیل استفاده می‌شود.

به همین دلیل در صنایع مختلف به جای خرید بیشتر تمایل به اجاره جرثقیل دارند. زیرا علاوه بر هزینه خرید بالا، بعد از اتمام کار برای آنها کارایی نخواهد داشت و جاگیر خواهد بود.

همانطور که در بالا گفته شد از این نوع ماشین بیشتر در صنایع ساخت و ساز به دلیل سنگینی مصالح استفاده می‌شود.

در ساخت ساختمان ها از برخی محصولات مانند قیمت نبشی و ناودونی استیل و پروفیل ساختمانی برای استحکام و ثبات استفاده می‌کنند که برای جابه جایی و حرکت دادن آنها از جرثقیل استفاده می‌شود.

بنادر برای بارگیری و تخلیه محموله از کشتی ها و سپس انتقال محموله در اطراف اسکله به مقصد بعدی یا نهایی به جرثقیل ها و سایر تجهیزات متکی هستند.

نتیجه گیری

کارخانه های کاغذ که در یک صنعت 24 ساعته کار می کنند. به ماشین آلات و تجهیزات قابل اعتماد برای انجام کارهایی مانند حمل، تولید، ذخیره سازی، نگهداری و غیره نیاز دارند.

هر کدام دارای قدرت مقاومت در برابر شرایط سخت کارخانه های کاغذ، ماشین آلات و تجهیزات شامل جرثقیل ها، تجهیزات حمل و نقل و تجهیزات ریگ هستند که همگی به تکمیل پروژه های کارخانه کاغذ کمک می کنند.

شما می توانید برای تمامی تجهیزات اجاره جرثقیل صنعتی و نیازهای خدمات مرتبط مانند قیمت لوازم یدکی جرثقیل، روی تیم متخصص مجموعه ما حساب کنید.

ما متخصصان تجهیزات جرثقیل هستیم که به دلیل ارائه تجهیزات با بالاترین کیفیت، شیوه های ایمنی نوآورانه و فناوری پیشرفته برای کمک به شما در تکمیل پروژه خود با موفقیت و طبق برنامه شناخته شده ایم.

حتی برای تعمیر جرثقیل خود می‌توانید از افراد مختصص ما کمک بگیرید تا بهترین بازسازی را برای شما روی محصول انجام دهیم.

بالا
تماس